Ferguson w ostrych słowach o Khabibie i Conorze

Wielkimi krokami zbliża się gala UFC 249. Po wielu perturbacjach i zmianach wygląda na to, że wszystko jest dopięte i nic już nie stanie na przeszkodzie zorganizowaniu gali.

Na kilka dni przed galą z głównego pojedynku wieczoru wypadł aktualny mistrz kategorii lekkiej – Khabib Nurmagomedov, który z powodu zamknięcia granic w Rosji nie mógł opuścić kraju i pojawić się w oktagonie. UFC stanęło, jednak na wysokości zadania i szybko znalazło zastępcę dla Dagestańczyka. Naprzeciw w siebie w ringu staną Tony Ferguson i Justion Gaethje, a stawką pojedynku będzie tymczasowy pas mistrzowski.

Tony Ferguson zabrał głos odnośnie zmiany rywala zaznaczając, że nie ma dla niego znaczenia z kim zmierzy się w oktagonie:

-Nie ma znaczenia, kogo stawiają naprzeciwko. Wyjdę tam i wykonam swoją robotę najlepiej, jak potrafię.

Nie obeszło się także bez uszczypliwości w kierunku Conora McGregora oraz „Dagestańskiego Orła”, który z Fergusonem był zestawiany już 5 razy:

– Nie mam żadnego przesłania do Khabiba czy Conora . Z mojego punktu widzenia obaj są emerytami. Muszą tylko odłożyć rękawice i odejść. Mówiłem już im to. To sport dla prawdziwych facetów. A to są pizdy.

 

Dodaj komentarz