W dniu dzisiejszym organizacja FEN zaprezentowała nam swoje rankingi w poszczególnych wagach, oraz bez podziału na kat. wagowe.

MMA (mężczyźni):

-Kategoria ciężka

Mistrz: Oli Thompson                                                                                                                                                                                           1. Szymon Bajor
2. Kamil Minda
3. Kirill Kornikov
4. Grzegorz Ciepliński
5. Marcin Sianos
6. Paweł Biernat
7. Kacper Miklasz

-Kategoria półciężka

1. Adam Kowalski
2. Marcin Wójcik
3. Wojciech Janusz
4. Marcin Łazarz
5. Rafał Kijanczuk
6. Michał Gutowski

-Kategoria średnia

1. Marcin Naruszczka
2. Krystian Bielski
3. Marco Radakovic

-Kategoria półśrednia

Mistrz: Robert Bryczek

1. Kamil Gniadek
2. Szymon Dusza
3. Tymoteusz Łopaczyk
4. Virgiliu Frasineac
5. Oskar Somerfeld
6. Piotr Poniedziałek
7. Kamil Kraska
8. Jacek Jędraszczyk
9. Samuel Vogt
10. Piotr Golon

-Kategoria lekka

Mistrz: Mateusz Rębecki

1. Łukasz Charzewski
2. Magomed Magomedov
3. Mansur Abdurzakov
4. Danillo Belluardo

-Kategoria piórkowa

Mistrz: Daniel Rutkowski

1. Adrian Zieliński
2. Kacper Formela
3. Daguir Imavov
4. Kamil Łebkowski
5. Fabiano Silva

-Kategoria kogucia

1. Sebastian Romanowski
2. Damian Joniak
3. Rafał Statkiewicz
4. Lima Dias

MMA (kobiety):

-Kategoria musza

1. Ewa Dourthe
2. Katarzyna Lubońska
3. Izabela Badurek
4. Anita Bekus
5. Sylwia Firlej

K-1:

-Kategoria +95 kg

Mistrz: Arkadiusz Wrzosek

1. Patrick Schmidt
2. Michał Turyński
3. Cyril Cereyon

-Kategoria do 77 kg

Mistrz: Dominik Zadora

1. Wojciech Wierzbicki
2. Piotr Sokół

P4P MMA:

1.  Mateusz Rębecki
2. Daniel Rutkowski
3. Robert Bryczek
4. Adrian Zieliński
5. Adam Kowalski
6. Marcin Wójcik
7. Łukasz Charzewski
8. Kamil Gniadek
9. Marcin Naruszczka
10. Oli Thompson

P4P K-1:

1. Arkadiusz Wrzosek
2. Dominik Zadora
3. Wojciech Wierzbicki
4. Patrick Schmidt
5. Michał Turyński
6. Piotr Sokół
7. Cyril Cereyon

 

 

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment