Site icon MMA – BĄDŹ NA BIEŻĄCO

„Fame chce mi perfidnie zabrać pas!”- wściekła Lil Masti krytykuje słowa włodarzy Fame MMA!

Podczas wczorajszej konferencji przed galą Fame MMA 9, włodarze organizacji oficjalnie pozbawili popularną „Lil Masti” pasa mistrzowskiego. Zawodniczka Fame krytykuje decyzję właścicieli zarzucając im kłamstwa oraz pomówienia! 

Aniela Bogusz czyli popularna „Lil Masti” oficjalnie została pozbawiona pasa mistrzowskiego. Jak informują włodarze, powodem decyzji jest brak porozumienia w kwestiach finansowych.

Zaraz po konferencji, „Lil Masti” w mocnych słowach podsumowała konferencje oraz rzekome „pomówienia i kłamstwa” na jej temat:

„!!KŁAMSTWO!!
Nie odrzuciłam żadnej propozycji finansowej i mam na to dowody. Podejmowaliśmy wiele prób dogadania się z Fame(..) Nie pozwolę na takie traktowanie i kłamstwa na mój temat.
Dowiecie się też jak przedstawiciele odnosili się i traktowali mnie na spotkaniu. Mam informacje od innych zawodników, że nie byłam w tym jedyna.
Wszystkie kontakty co do jednego, od momentu poprzedniej walki były z mojej strony. Trenuje intensywnie cały rok, będę do walki gotowa w każdym momencie. Otwarcie mówię, że jestem gotowa do walki w każdej chwili.
Fame MMA PERFIDNIE CHCE MI ZABRAĆ PAS KŁAMIĄC, ŻE NIE CHCIAŁAM SIĘ DOGADAĆ.
CZEMU TAKIE KŁAMSTWA I CHĘĆ ODEBRANIA MI PASA”
Miałam tylko jedną propozycję walki- rewanż z Martą Linkiewicz. Wynik takiej walki jest zbyt jasny, co sami prezesi powiedzieli.
Marta Linkiewicz nie jest w stanie odebrać mi pasa w walce, dlatego odbierają mi go siłą” Boxdel zresztą teraz na konferencji powiedział, że Marta zasługuje na pas.”
JAKI MA SENS ZABRAĆ MI PAS I ODDAĆ SŁABSZEJ PRZECIWNICZCE?
LEPIEJ MIEĆ MISTRZA WŚRÓD SŁABSZYCH?”
Exit mobile version