FAME 15: Wyjątkowy trailer właśnie trafił do sieci!

Fani FAME MMA pokochali muzyczne zapowiedzi kolejnych Gal. Dlatego mamy dla nich dobrą wiadomość – na oficjalnym kanale FAME MMA na YouTube właśnie pojawiła się wyjątkowy trailer nadchodzącej gali FAME 15

 

FAME 15: czas zemsty

W trailerze wykorzystano popularny utwór “Sam”, którego autorem jest debiutujący na najbliższej gali raper Sarius. Oprócz artysty główne role w zapowiedzi odgrywają zawodniczki i zawodnicy, którzy podczas najbliższej gali będą mieli okazję do zakończyć własne konflikty personalne.

 

ZOBACZ VIDEO: https://youtu.be/Eq1VSLBUg_0

 

Wyczekiwane zestawienia

W odpowiedzi na liczne głosy fanów, włodarze federacji przygotowali kartę walk, która wywołuje wielkie emocje. FAME 15 to czas wielkich rewanżów – w main evencie, popularnie nazywanym walką o pas królowej freak fightów zmierzą się Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Aniela “Lil Masti” Bogusz.

 

Ogromne poruszenie wśród kibiców wywołuje również rewanżowy pojedynek Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim.

 

Tańcula vs Murańscy

Chyba w całej historii FAME nie było bardziej medialnego konfliktu niż ten pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Jackiem i Mateuszem Murańskimi. FAME 15 ma być ostatnim aktem tej historii. Najpierw Tańcula zmierzy się z Mateuszem – na zasadach MMA, w oktagonie, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszego starcia, Tańcula wyjdzie do walki w klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim.

 

 

Najbliższa Gala odbędzie się 26 sierpnia w Atlas Arenie w Łodzi.

 

Pozostały już ostatnie bilety na wydarzenia, które można nabyć na stronie: https://famemma.tv.

 

Również na tej platformie można od teraz zakupić licencję PPV na galę FAME 15.

 

 

 

Dodaj komentarz