Elektryzujące starcie dodane do rozpiski paryskiego UFC

Nassourdine Imavov według doniesień francuskiego portalu La Sueur zmierzy się z Joaquinem Buckleyem 3 września w Accor Arenie.

Pierwsza wizyta amerykańskiego giganta w stolicy Francji zapowiada się niezwykle intersująco. Na ten moment na karcie walk widnieją pojedynki takie jak Marvin Vettori vs. Robert Whittaker czy Ciryl Gane vs. Tai Tuivasa. Kolejnym zestawieniem wzbogacającym rozpiskę będzie starcie w limicie kategorii średniej.

Imavov to Dagestańczyk z francuskim paszportem. Jest na fali dwóch wygranych z rzędu. Najpierw zwyciężył w drugiej rundzie z Ianem Heinischem na UFC Fight Night w lipcu ubiegłego roku. Następnie wygrał przed czasem z Edmenem Shahbazyanem na UFC 268. Imavov po raz ostatni wchodził do oktagonu prawie pół roku temu.

Buckley zbudował serię trzech zwycięstw z rzędu. W tym roku był widziany w oktagonie już dwa razy. W swojej ostatniej walce zmierzył się z faworyzowanym Albertem Duraevem, z którym wygrał. Ich walka została przerwana po drugiej rundzie przez decyzję lekarza.

Dodaj komentarz