Elektryzujące starcie dodane do karty Babilon 20!

Zestawienie w wadze koguciej urozmaici rozpiskę gali z numerem 20.

Pojedynek między Dawidem Pasternakiem (8-5) a Dawidem Romańskim (3-0) odbędzie się podczas kolejnej imprezy Tomasza Babilońskiego. Możemy się spodziewać krwawej wojny ze strony reprezentantów czołowych klubów MMA w Polsce.

Pasternak zaliczył barwny początek zawodowej kariery notując pięć zwycięstw z rzędu. Po smaku Victorii przyszła pora na pierwszą porażkę, która miała miejsce podczas czwartej edycji Slugfestu. Pogromcą Pasternaka był Damian Szmigielski (8-1). Od tamtej pory forma przedstawiciela Ankosu jest nieustabilizowana. Aktualnie zbudował passę dwóch przegranych z rzędu. W ostatnim pojedynku poniósł porażkę z rąk Sylwestra Millera (9-3) na gali AFN 7. Warszawiak poddał swojego rywala duszeniem zza pleców.

Dawid Romański jest dotychczas niepokonany. W zawodowych startach udało mu się zbudować rekord trzech zwycięstw. W swoim ostatnim starciu zmierzył się Nodarem Khotenashvilim (2-4) na gali Runda 9. Polak poddał swojego przeciwnika trójkątem rękoma już w pierwszej odsłonie starcia.

Dodaj komentarz