Druga konferencja HIGH League 3 już 30 maja. Kwieciński i Załęcki po raz pierwszy twarzą w twarz!

Druga konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już w poniedziałek, 30 maja, w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w ATM Studio. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Wysoka liga po raz pierwszy zorganizuje swoje wydarzenie w telewizyjnym studiu ATM przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna!

Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy HIGH League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan “Alanik” Kwieciński i Dawid “Crazy” Załęcki, którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis „Bad Boy” Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Między tym duetem wrzało już podczas pierwszej konferencji.

To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta walk:

Alberto Simao vs Marcin Dubiel

Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika

Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński

Dodaj komentarz