Doniesienia: Walka kobiet na gali KSW 55‼️

Do KSW 55 coraz bliżej, a dziś usłyszeliśmy o doniesieniach w sprawie walk kobiet na najbliższej gali. Według portalu InTheCage.pl bohaterkami walki będą Sylwia Juśkiewicz (9-5) oraz Karolina Wójcik (6-2)

„Mała” powróci do walk po ponad dwu letniej przerwie w startach. Ostatni pojedynek stoczyła na gali TKO 43 pokonując niejednogłośną decyzją sędziów Alyssa Krahn. Sylwia obecnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw z rzędu i będzie to dla niej debiut w największej polskiej organizacji. Ciekawostką jest że Juśkiewicz w zawodowym mma debiutowała w pojedynku z naszą najlepszą zawodniczką w historii polskiego mma Joanną Jędrzejczyk na gali MMA Fight Night 1 w 2012 roku.

Reprezentantka Shark Top Team Karolina Wójcik jest obecnie po wygranej nad Marią Ribeiro na gali Brave 30 również niejednogłośną decyzją sędziów. „Polish Assassin jeszcze nie miała okazji bić się przed polską publicznością ani dla polskiej organizacji więc będzie miała wspaniałą okazję aby zaprezentować w kraju swoje umiejętności. W mma zawodowo bije się od 2018, w debiucie odprawiając Naomi Harvey 2 rundzie na gali Golden Ticket Fight Promotions

Dodaj komentarz