Doniesienia: Michał Włodarek vs Darko Stosic na KSW 58

Według doniesień z portalu Triangle TV na nadchodzącej gali KSW zobaczymy nowy nabytek organizacji, Darko Stosicia. Rywalem Serba ma być Michał Włodarek. 

Stosic mógł zadebiutować w KSW na gali KSW 53, która pierwotnie miała odbyć się w marcu. Przeciwnikiem Serba również miał być ,,Komar”, lecz Darko wycofał się z walki z powodu kontuzji. Oficjalnie o angażu Stosicia dowiedzieliśmy się na początku kwietnia. Mimo tego, że ostatnie walki toczył w wadze półciężkiej, to w KSW będzie toczył boje kategorię wyżej.

W ostatnich trzech walkach zaliczył trzy porażki, co skutkowało zakończeniem jego krótkiej przygody z UFC. Ostatni raz w oktagonie widzieliśmy Serba 25 stycznia tego roku. Pokonał go wtedy niepokonany Jamahal Hill przez jednogłośną decyzję sędziów.

Włodarek w ostatniej walce wrócił po ponad trzy letniej przerwie od startów. Powrócił w świetnym stylu nokautując na gali KSW 52 Srdjana Marovicia w zaledwie 34 sekundy.

Przed przerwą zanotował dwie porażki. W 2015 roku przegrał przez dyskwalifikację z Olim Thompsonem. Niecały rok później na KSW 36 poddał go Michał Kita.

 

Dodaj komentarz