Doniesienia: Krzysztof Jotko wraca do klatki UFC!!!

Jeden z najlepszych zawodników kategorii średniej w Polsce, Krzysztof Jotko (21-4, 8-4 UFC) powróci do klatki największej organizacji na świecie po prawie rocznej przerwie.

Według portalu MMAJunkie.com walka, która pierwotnie była zaplanowana na 11 kwietnia na gale UFC on ESPN+ 30, pomiędzy Erykiem Andersem (13-4), a Krzysztofem Jotko (21-4) ma odbyć się na gali 16 maja Jacksonville.

Eryk „Ya Boy” Anders do UFC wchodził jako niepokonany zawodnik, a w federacji zadebiutował na UFC on FOX 25 pokonując Rafaela Natala przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. W UFC mierzył sie m.in z Thiago Santosem, Lyoto Machidą oraz Khalilem Rountree. Obecnie znajduje się na fali dwóch wygranych z rzędu, pokonując w ostatnim pojedynku Geralda Meerschaerta przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Krzysztof Jotko w największej organizacji na świecie miał okazję zmierzyć się z obecnym mistrzem KSW Scottem Askhamem. Dla UFC stoczył już 12 pojedynków, obecnie posiada passę dwóch wygranych z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył na UFC 240, pokonując przez niejednogłośną decyzję sędziów Marca-Andre Barriaulta.

Dodaj komentarz