Don Kasjo: Gang turbo przygłupów wiem, że mamy pierwsze miejsce!

Gwiazda Fame Mma zdradziła ranking sprzedanych PPV z reflinków, zawodnik zajął pierwsze miejsce! 

 

Uczestnik “Ekipy z Warszawy” mógł liczyć na swoich fanów, jeśli chodzi o ilość sprzedanych PPV. Na jednej ze swoich transmisji na żywo zdradził szczegóły dotyczące tej kwestii: 

“Mariusz tak wygraliśmy trubo przygłupy. Gang turbo przygłupów wiem, że mamy pierwsze miejsce. Mogę wam powiedzieć na sobotę rano jak był ranking. To tak Don Kasjo król na pierwszym miejscu, Piotr Pająk drugi, Tańcula trzeci, Dubiel czwarty, Wardęga na piątym, Linkimaster na szóstym miejscu, Arab ósme. Pałka miał trzynaste miejsce, nie jest złe jak na obcokrajowca. Pomimo, że go wspierali w hejtach na mnie to jednak dobrze. Uważam, że bardzo dużo osób było z nim. Wygraliśmy, ale nie wiem jaka ogólna sprzedaż była, bo to był ranking z rana był z soboty. Wiem, że byliśmy dalej na pierwszym miejscu.” 

Don Kasjo powiedział nie tylko o swoim sukcesie, ale także o tym na jakich miejscach uplasowały się inne gwiazdy Fame MMA. Na ten moment nie wiadomo, czy został pobity rekord Sylwestra Wardęgi, który wyniósł ponad 48 tysięcy sprzedanych PPV z jego reflinka.  

Kasjusz Życiński swój ostatni pojedynek stoczył na Fame MMA 10 w walce wieczoru. Gala odbyła się 15 maja i po wyrównanym boju uczestnik “Ekipy z Warszawy” przegrał jednogłośną decyzją sędziów. 

https://www.youtube.com/watch?v=OSBAlJBKk2g&t=1s

ŁP

Dodaj komentarz