Dominik Zadora zapowiada powrót do klatki: Czas na powrót do walk!

Dominik Zadora powraca do walk! Czy zawalczy na kolejnej gali FEN? Możemy się tylko domyślać po najnowszym poście „Japońskiego Drwala”.

Dominik Zadora w listopadzie ubiegłego roku sensacyjnie stracił pas federacji FEN przegrywając przed czasem z Anatolym Hunanyanem. Dominik od tamtej pory za dużo nie mówił o powrocie do klatki, natomiast najnowszy post może sugerować, że nastąpi to już niedługo.

„Zawsze powtarzałem, że poukładane życie prywatne jest kluczem do sukcesu. Zawsze moja największa siłą i motywacją była rodzina, a w szczególności córka 💪Zycie wiele razy wystawiało na próbę. Zabierało mi trenera, zdrowie, pieniądze, przyjaciół i cenny czas.Za kazdym razem wstawałem z kolan, wycierałem morde i szedłem dalej…Popełniłem wiele błędów, które teraz zamieniam w doświadczenie i wyciągam z nich naukę😉 Powoli życie prywatne się normuje, więc i czas na powrót do walk 🥊 Za tydzień zrzucam rdze na Mistrzostwach Polski K-1 i bronię tytułu sprzed roku. O kolejnym wyzwaniu dowiecie się już nie bawem (czwartek, w programie Coloseum w Polsacie Sport oraz tutaj na insta) Gwarantuje, że będziecie zadowoleni 😁
Dziękuję mojej drużynie wsparcie 👊 Zawsze razem na dobre i na złe 🤜🤛”

A więc za tydzień Mistrzostwa Polski K-1 i obrona tytułu, a następnie ogłoszenie kolejnego boju już w czwartek! Skoro tak bliska data ogłoszenia pojedynku to i walka zapewne niedługo. Czyżby kolejna gala FEN? A może pojedynek w federacji KFN, w której w ubiegłym roku walczył Zadora? Przekonamy się już niedługo!

Dodaj komentarz