Denis Załęcki przed THE WAR 5 w Gliwicach: Szukamy kolejnych ciekawych postaci, ktoś może odpalić w klatce i na wywiadach

W piątek 5 maja THE WAR po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku! Należąca do Denisa Załęckiego najbardziej hardkorowa polska organizacja sportów walki swoją piątą galę przeprowadzi w Małej Arenie Gliwice, gdzie zasiądą między innymi fani ekipy MŁODE GLIWICE, która świetnie pokazała się na poprzedniej edycji. Oprócz walk grupowych fani jak zwykle zobaczą indywidualny turniej z nagrodą 50 tysięcy złotych dla zwycięzcy. Bilety dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

– Fani od początku pytali się nas, kiedy w końcu zrobimy galę na Śląsku. Podczas czwartej edycji świetnie pokazała się ekipa MŁODE GLIWICE i chcieliśmy ich w ten sposób nagrodzić. Wiemy, że ściągną na trybuny wielu ludzi i stoczą widowiskową walkę, a na tym najbardziej nam zależy – mówi Denis „BAD BOY” Załęcki, właściciel i pomysłodawca projektu The WAR.W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego. Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Lista startowa:
1. Miłosz BEZIMIENNY Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz BULA Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Dawid DREDZIK Gurtowski (185 cm / 84 kg)
4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
5. Łukasz ZAMEK Szmajda (186 cm / 110 kg)
6. Miłosz WĄSU Wąsik (180 cm / 87 kg)
7. Szymon SOŁI Sołtys (190 cm / 91 kg)

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać – kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

Dodaj komentarz