Dawid Załęcki powraca na High League 5! Ulubieniec kibiców stoczy drugą walkę już w Łodzi!

Dawid Załęcki wróci do klatki HIGH League po świetnym debiucie. “Crazy” stoczy pojedynek na zasadach K-1, w którym zmierzy się z wymagającym rywalem. Kup bilet na galę na Eventim.pl. HIGH League 5 już 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi! 

45-latek z Torunia po raz drugi zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w sportach walki jako streetfighter. Podczas czerwcowego HIGH League 3 w trójmiejskiej ERGO ARENIE przekonał się o tym Alan “Alanik” Kwieciński, który padł już w pierwszej rundzie – po trzech nokdaunach!

“Alanik” i “Crazy” za sobą nie przepadali. Zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, “uspokoić” go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba było wyjaśnić w klatce.

Walkę poprzedziły jeszcze testy antydopingowe z udziałem Dawida Załęckiego. Ich wyniki były negatywne – tzn. przed starciem z “Alanikiem” ojciec Denisa nie stosował żadnych niedozwolonych substancji.

Podczas czerwcowego HIGH League 3 torunianin łatwo poradził sobie z Kwiecińskim. Nadszedł czas na kolejne, znacznie większe wyzwanie. Jego konkurentem będzie doświadczony wojownik o dużych umiejętnościach. Jego nazwisko zostanie ogłoszone wkrótce.

Podczas HIGH League 5 skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl! Nie może Cię tam zabraknąć.

Karta walk:
Agata “Fagata” Fąk vs TBA

Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs TBA

Mateusz “Muran” Murański vs TBA

Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz