Dana White o Khabibie: ,,Powiedział, że porozmawia z mamą”. Wciąż jest szansa na powrót mistrza

Khabib Nurmagomedov w ostatniej walce zakończył karierę z rekordem 29 wygranych bez porażki. Jak sam powiedział, obiecał mamie, że nie zawalczy już bez ojca przy jego boku. Rosjanin wciąż jest mistrzem UFC i prezydent tej organizacji wciąż wierzy, że Khabib nie zakończy kariery i wróci na pożegnalną walkę.

Dana White informuje, że rozmawiał z Khabibem, który nie zaprzeczył jednoznacznie, że nie wróci do oktagonu, ale jednocześnie też nie potwierdził tego.

,,Nie powiedział mi, że będzie dalej walczył, ale nie zaprzeczył. Rozmyśla nad powrotem i zdobyciem rekordu 30-0. Jego ojciec tego chciał, a ja myślę, że on był bardzo wzruszony.”

,,The Eagle” stoi przed bardzo ciężkim wyborem. Do spełnienia marzenia jego taty brakuje tylko jednej walki, lecz obiecał swojej mamie, że już nie będzie walczył. Jednak na szczęście może z nią porozmawiać i przekonać ją, aby Nurmagomedov wrócił do oktagonu.

,,Nadal jest mistrzem. Nie zwakował pasa mistrzowskiego, nie zrobimy też tymczasowego tytułu. Jest mistrzem, damy mu trochę czasu na decyzję co chce dalej robić. Powiedział mi, że porozmawia ze swoją mamą.”– mówi Dana White

Jeszcze przed ostatnią walką z Justinem Gaethje, Khabib zdradził, że w kwietniu odbędzie się jego walka z GSP. Od tamtej chwili dużo się stało, jednak ta walka byłaby z pewnością jedną z najlepszych w historii UFC. A wy z kim chcielibyście zobaczyć w ostatniej walce Khabiba Nurmagomedova?

źródło tłumaczenia: MMA Rocks

Dodaj komentarz