Czołowy zawodnik UFC z zarzutem uderzenia pielęgniarki!

Paulo Costa (13-2) to jeden z topowych zawodników wagi średniej UFC. Wokół Brazylijczyka zgromadziła się aktualnie dość spora kontrowersja, gdyż według brazylijskich wiadomości miał on uderzyć pielęgniarkę podczas swojego ostatniego szczepienia na COVID-19.

 

Całe zajście skomentował najpierw brazylijski portal informacyjny „Globo”. Według ich informacji sytuacja miała miejsce w poniedziałek w mieście Contagem, gdzie „Borrachinha” przyjął szczepionkę na COVID-19. Całą akcja nie przebiegła pomyślnie, gdyż w pewnym momencie Costa rzekomo uderzył z łokcia pielęgniarkę, która miała przeprowadzić szczepienie. Na miejsce została wezwana policja, która zabrała ich na przesłuchanie.

 

Aktualnie są dwie wersje całej sytuacji. Pierwsza pochodzi od pracowników medycznych, którzy byli świadkami wydarzenia. Twierdzą oni, że Paulo przyszedł na szczepienie, lecz w momencie gdy karta szczepień została wypisana, a szczepionka przygotowana, ten chciał opuścić placówkę z kartą szczepień i bez podanej szczepionki. Pracownicy mieli na to nie pozwolić, Costa miał natomiast się zdenerwować i uderzyć pielęgniarkę łokciem w twarz.

 

Druga wersja zdarzenia pochodzi od gwiazdy UFC. Twierdzi on, że podano mu szczepionkę, lecz to pielęgniarka chciała wypuścić go bez karty szczepień. Zawodnik stwierdził, że się zestresował i próbował zabrać kartę i wyjść, lecz pielęgniarka złapała go za ramię. Costa próbując wyrwać się miał przypadkowo uderzyć ją łokciem

 

Były pretendent do pasa mistrzowskiego opuścił komisariat, lecz będzie musiał czekać na rozprawę sądową, gdyż pielęgniarka złożyła zawiadomienie na policji.

Dodaj komentarz