Cząstka Pride w Polsce! „Soccer kicki” legalne na gali Fight Empire!

Już czwartego czerwca galą w Łobzie na rynek wchodzi organizacja Fight Empire, która ma jasno wyznaczone cele, by zapisać się w świadomości fanów.

Zasady w Fight Empire pozwolą na „soccer kick”, który swoją widowiskowością zaskarbił sobie rzeszę sympatyków na świecie. Technika ta jest zalegalizowana w wielu japońskich organizacjach, gdzie nieprzerwanie od lat święci triumfy. Pierwsze skojarzenie nie bez przypadku przywodzi legendarny Pride, które wyznaczyło nowe standardy w ówczesnych mieszanych sztukach walki. Na polskim rynku będzie to natomiast powiew świeżości, który spróbuje stworzyć nowy trend nad Wisłą. Od czasów Nastula Cup, żadna lokalna organizacja nie zastosowała takiego rozwiązania, a zasady walki pozwolą dodatkowo na kolana na głowę w paterze.

W rozpisce nie zabraknie wielu już uznanych krajowych nazwisk, ale i kilku świetnie rokujących talentów. Swoje umiejętności podczas premierowej gali zaprezentują między innymi Michał Golasiński, Giorgi Esiava, Daniel Kolasiński, Piotr Wróblewski, Mansur Abdurzakov, Ahmed Kataev czy znany z organizacji Ares Marek Bujło. Przygotowano łącznie dwanaście pojedynków, w tym cztery zestawienia semi pro w ramach karty wstępnej. W formule pół zawodowej zobaczymy w klatce kilka krajowych perełek, a w tym gronie warto wymienić Wiktorię Czyżewską, Krystiana Olszte i Islama Beranukaeva.

Bilety dostępne pod adresem:

https://bkb.pl/74684-a9240

Dodaj komentarz