Córka Dariusza Rutkiewicza potrzebuje pomocy! (ZBIÓRKA)

Swego rodzaju weteran sportów walki – Dariusz Rutkiewicz, wygrał już niejedną ciężką walkę, natomiast jego córka potrzebuje pomocy w najważniejszej walce jej życia.

„Rutka” możecie kojarzyć z takich federacji jak Genesis, Octagon FC czy Krwawy Sport, a teraz potrzebuje on pomocy, związanej z leczeniem jego córki:

„W grudniu poszłyśmy z mamą do lekarza , ponieważ miałam powiększone węzły chłonne. Mama myślała , że to może od wychodzących zębów. Pani doktor zleciła morfologię. Niepokojące było pojawienie się blastów w rozmazie krwi. Doktor skierowała nas do poradni onkologicznej/hematologicznej myśląc, że to przez infekcję dlatego,że reszta morfologii wydawała się w porządku. Przez czas oczekiwania na wizytę występowały bóle głowy oraz bóle pleców (lędźwi).

3 stycznia udałyśmy się do poradni. Zostałyśmy przyjęte na oddział.

4 stycznia zakwalifikowano mnie do biopsji szpiku kostnego. W mielogramie stwierdzono 83% limfoblastów o kwalifikacji ALL-L2 wg kwalifikacji FAB.

Na podstawie uzyskanych wyników rozpoznano u mnie OSTRĄ BIAŁACZKĘ LIMFOBLASTYCZNĄ o immunofenotypie pre B-common.

Jestem leczona od 8 stycznia. Moje życie zmieniło się bardzo. Nie mogę chodzić do przedszkola. Teraz mieszkamy trochę w domku, ale głównie to w szpitalu. Musimy podporządkować się chorobie, abym jak najszybciej zakończyła proces leczenia.

Chciałabym podziękować każdej duszyczce za okazaną dobroć i wpłaconą zlotóweczke.”

Link do zbiórki macie TUTAJ. Udostępniajcie!

Dodaj komentarz