Conor McGregor w „najlepszej formie fizycznej, w jakiej kiedykolwiek był”!

Powołując się na słowa dietetyka Conora McGregora Tristina Kennedy’ego irlandczyk znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji w życiu.  McGregor wraca do oktagonu i już 23 stycznia podczas UFC 257 zmierzy się po raz drugi z niezwykle mocnym Dustinem Poirer’em!

Niezwykle emocjonująco zapowiadające się starcie na szczycie kategorii lekkiej jest powrotem “Notoriousa” do dywizji do 155 funtów. Mimo to, jego dietetyk jest przekonany, że McGregor jest w stanie nawet zejść ponownie do dywizji piórkowej, w której zdobył swój pierwszy pas UFC fenomenalnie nokoutując Jose Aldo Wszystko te słowa są poparte opinią trenerów, którzy jednogłośnie twierdzą, że był to niesamowity obóz przygotowawczy przed walką.

“Conor jest w znakomitej formie. Jest konsekwentny w żywieniu i jak za coś się bierze, to z determinacją realizuje plan i prowadzi do sukcesu. Irlandczyk ma ogromną etykę pracy.

Mogę pokierować człowiekiem, ale nie będę za niego jadł, a Conor jest bardzo uważny i zdyscyplinowany w tym aspekcie. To ciężka praca i profesjonalizm. Wielu sportowców wygląda dobrze, ale tak naprawdę liczy się ich wydajność i wyniki.

To dlatego jestem dumny, widząc rezultaty jakie na treningach osiąga Conor. Kilka osób mówiło już, że jest w najlepszej formie w życiu. Tak sądzą przede wszystkim jego trenerzy, również i ja co cieszy!”

Nic nam nie pozostaje jak tylko oczekiwać na to starcie! Kto jest Waszym faworytem tego pojedynku i czy spodziewacie się życiowej formy McGregora?

Dodaj komentarz