Conor McGregor grozi Justinowi Gaethje i nazywa Khabiba szczurem

Conor McGregor po raz kolejny zaczyna brylować w mediach społecznościowych biorąc na celownik kilka gwiazd kategorii lekkiej UFC. Wszystko wskazuje na to, że Irlandczyk po raz drugi w swojej karierze chce zdobyć pas mistrzowski w dywizji do 70kg.

Conor dodał w krótkim odstępie czasu kilka wpisów na Twitterze dając upust swoim emocjom i dostało się między innymi nowemu, tymczasowemu mistrzowi UFC, Justinowi Gaethje.

„Justin, nie ma niebezpieczeństwa w facecie, który tylko ściska i tuli nogi, wszyscy to wiemy. Spróbuj zawalczyć i zatańcz w oktagonie z kimś kto jest prawdziwym zagrożeniem.

Mam zamiar sprawić Ci pieprzoną rzeź.

Twoje zęby. Założę je na cholerny naszyjnik.

Mówisz o tym jakim jestem ojcem? Jesteś kurwa martwy.”

Conor w swojej wypowiedzi nawiązał do słów Justina z 2019 roku, kiedy to Amerykanin nazwał McGregora „gównianym człowiekiem, mężem i ojcem”.

Były mistrz dwóch kategorii pomimo tego, że Justin swoją kolejną walkę stoczyć ma z Khabibem uważa, że to właśnie on powinien zawalczyć z Amerykaninem.

„Nigdy więcej nie mów, że reprezentujesz wielki naród USA. Żaden prawdziwy Amerykanin nie powiedziałby tak lub nie pozwoliłby, aby skazany człowiek z komórki Jihadu reprezentował go.

Nigdy nie zapomnimy!
Jesteś pieprzonym, ślepym głupcem, a ja skończe z Tobą.”

„To fani tworzą ten sport!
Oglądając tamtą galę, byłem przeciwko walczeniu bez nich. Ale z cholerną przyjemnością pokażę im moc, którą posiadam przy braku dopingu.
Kolejny jestem ja i Justin, ponieważ Khabib jest największym wojownikiem w bitwie na butelki.
Gwarantuję Wam to.”

Conor wbił szpilkę mistrzowi nawiązując do sytuacji, kiedy to na konferencji prasowej w Moskwie przed walką, Khabib pod wpływem emocji rzucił butelką w McGregora.

McGregor postanowił również skomentować brak obecności Khabiba na UFC 249. Nazwał mistrza tchórzem, który ukrywa się jak szczur. Nawiązał również do krótkiego komentarza Khabiba, po walce Tony-Justin, wyśmiewając go, że był zawstydzony widząc prawdziwą walkę.

„Khabib jesteś żenujący. Tchórzliwy i ukrywający się jak szczur. Jak mówiłem wiele razy. Jak wszyscy widzieliśmy wielokrotnie. Utwierdzał nas w tym podczas oglądania tego wszystkiego.
„Bez komentarza” boki zrywać.
Sprawiasz wstyd prawdziwym wojownikom.”

McGregor na koniec zaznaczył, że kiedy wyczyści kategorię lekką UFC, która aktualnie jest jego priorytetem, przejdzie do dywizji wyżej.

„Po robocie w tej dywizji.

Czas na półśrednią.”

Dodaj komentarz