Co się odwlecze, to nie uciecze. Damian Zuba i Filip Lamparski ponownie zestawieni na galę Babilon MMA 32

Ledwie dwa tygodnie, po zaplanowanej na 28 października gali Babilon MMA 31, odbędzie się odsłona z numerem 32. Polska federacja zaczęła już odkrywać kartę walk.

Już 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, do Radomskiego Centrum Sportu zawita prowadzona przez Pawła Babilońskiego organizacja Babilon MMA. Po niedawnym ogłoszeniu walki wieczoru tego wydarzenia, którym jak się okazało będzie starcie o pas kategorii półśredniej pomiędzy Łukaszem Siwcem (7-1) a Konradem Rusińskim (4-0) przyszła pora na zapowiedzenie kolejnego zestawienia.

W swoich mediach społecznościowych, federacja oficjalnie poinformowała, że w klatce w Radomiu spotkają się zawodnicy wagi lekkiej – Damian Zuba (4-4) oraz Filip Lamparski (5-2)

https://www.instagram.com/p/Cjikp5poux2/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

„Iti” to lokalny zawodnik wywodzący się z Radomskiego Klubu Taekwondo. Jego trzy ostatnie pojedynki dla Babilon MMA kończyły się niejednogłośną decyzją – dwie z korzyścią dla rywala i jedna zwycięska. 

Lamparski przyjedzie do Radomia prosto z Bielska-Białej, gdzie mieszka i trenuje na co dzień w tamtejszej filii klubu Berserkers Team. Będzie to jego starcie numer 4 dla polskiej organizacji, w trzech poprzednich przegrał tylko raz, natomiast jego dwie ostatnie walki kończyły się jego triumfem. 

Do starcia tej dwójki miało dojść już podczas gali Babilon MMA 29 – również w Radomiu. Nie doszło to jednak do skutku, gdyż Lamparski doznał wtedy kontuzji, a Damian Zuba zmierzył się finalnie z Gracjanem Wyroślakiem (2-1)

Dodaj komentarz