Chandler wyzywa do walki McGregora, szybka odpowiedź Irlandczyka!

Chandler wyzywa McGregora, szybka odpowiedź Conora! Były mistrz Bellatora, Michael Chandler, który na UFC 268 stoczył świetny bój z byłym tymczasowym mistrzem – Justinem Geathje chce wrócić w 2022 r. na walkę z Conorem McGregorem!

Były mistrz kategorii lekkiej Bellatora zapowiadał nokaut na swoim rywalu, rzeczywistość okazała się jednak inna i musiał uznać wyższość swojego rywala, przegrywając na kartach sędziowskich. Zaledwie dwa dni po pojedynku Chandler na swoim Twitterze wskazał rywala, z którym chętnie ruszyłby w bój. Jego rywalem miałby zostać pyskaty i kontrowersyjny Irlandczyk – Conor McGregor.

Szybka odpowiedź Conora oraz reakcja Chandlera

Pochodzący z Irlandii były podwójny mistrz UFC szybko zaakceptował walkę, jednak nie potwierdził, czy będzie gotowy na starcie w pierwszym półroczu przyszłego roku.

Na pewno w jakimś stopniu będę gotowy, świetna walka tamtego wieczoru, Mike! Gratulacje!

Dzięki, byłby to dla mnie zaszczyt. Do zobaczenia wkrótce.

 

Zdjęcie

 

McGregor ma serie dwóch porażek z rzędu, były podwójny mistrz przegrał dwa starcia z Dustinem Poirierem, pierwsze z nich przegrał przez TKO w drugiej rundzie, kolejne natomiast przez kontuzje nogi w inauguracyjnej rundzie.

Chandler również przegrał dwie walki z rzędu, po świetnym debiucie gdzie rozbił Dana Hookera w pierwszej rundzie, dostał możliwość zdobycia pasa kategorii lekkiej UFC. Amerykanin poniósł porażkę przez TKO w drugiej odsłonie, koleją przegraną odniósł z wyżej wspomnianym Justinem Geathje przez werdykt sędziowski.

 

M.S

Dodaj komentarz