Cave MMA 3 obejrzymy w telewizji! Gdzie będzie dostępna kolejna walka Narkuna!?

Galę CAVEMMA 3: Rave in The Cave, która odbędzie się 22 września w hali Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku Mazowieckim, po raz pierwszy zobaczą na żywo widzowie TVP Sport. W hitowej walce wieczoru na szczycie wagi półciężkiej Adam Kowalski zmierzy się z byłym mistrzem KSW Tomaszem Narkunem. Przed nimi w klatce pojawią się m.in. Albert Odzimkowski, Tomasz Jakubiec, Jason „The Assassin” Radcliffe czy dawno nie widziana w Polsce Marta Waliczek. Transmisja z gali na sport.tvp.pl.

Po dwóch dobrze odebranych eventach zorganizowanych na Śląsku CAVEMMA zamierza wypłynąć na szersze wody. Na poprzedniej gali – w styczniu w Jastrzębiu-Zdroju – w klatce CAVE wystąpili m.in. były mistrz KSW Artur „Kornik” Sowiński, weteran ONE Championship Michał „Wampir” Pasternak, a także Kamil „Bomba” Łebkowski oraz szereg utalentowanych prospektów. Teraz karta walk będzie jeszcze mocniejsza.


– Chcieliśmy pójść za ciosem i pokazać, że nie jesteśmy kolejną lokalną organizacją. Mamy ambicję, by stać się jedną z czołowych polskich sił w MMA. Uważamy, że karta walk to serce i dusza każdego wydarzenia, dlatego przygotowaliśmy na Grodzisk Mazowiecki najlepszą dotychczas imprezę. To będzie prawdziwy „Rave in the Cave” – zapowiada Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA.

W fightcardzie gali CAVEMMA 3 znaleźli się zawodnicy znani z występów w klatkach takich organizacji jak UFC, KSW, Bellator, MMA Attack, FEN, Babilon MMA, Celtic Gladiator, ACB/ACA czy Armia Fight Night. Oprócz weteranów pokażą się także młodzi perspektywiczni zawodnicy, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w zawodowym MMA.

– Zdajemy sobie sprawę, że bardzo trudno jest dzisiaj zadowolić kibica MMA, ponieważ każdego interesuje co innego. Duże nazwiska, talenty, emocjonujące potyczki w stójce czy też grapplerskie kotły. Chcemy zapewniać to wszystko naszym kibicom na każdej gali i tym razem nie będzie inaczej! CAVEMMA 3: Rave in the Cave będzie eventem, na którym każdy fan MMA znajdzie coś dla siebie i jesteśmy przekonani, że nikt nie wyjdzie z hali w Grodzisku zawiedziony – mówi matchmaker Ksawery Dyga.

Karta walk CAVEMMA 3

Walka wieczoru w wadze półciężkiej (do 93 kg):
3 x 5 min – 
Tomasz Narkun (19-6) vs Adam Kowalski (14-7-1)
Walka w umownym limicie do 87 kg:
3 x 5 min – Albert Odzimkowski (12-7) vs Gil „Capoeira” Carvalho (8-2)
Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Tomasz Jakubiec (11-4) vs Jason „The Assassin” Radcliffe (17-10)
Walka w wadze koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min – Sarah „A Treta” Frota (10-4) vs Marta „Wadera” Waliczek (6-6)
Walka w wadze piórkowej (do 66 kg):
3 x 5 min – Jonatan Kujawa (1-1) vs Filip Szostak (1-0)
Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Bartosz Kowal (1-0) vs Michał Gniady (debiut)
Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Przemysław Kowalczyk (1-0) vs Rafał Jaszczuk (debiut)
Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Tomasz Gawroński (0-1) vs Kacper Szalast (debiut)
Walka w wadze półśredniej (do 77 kg):
3 x 5 min – Wojciech Demczur (2-0) vs Maciej Grzyb (debiut)
Walka w umownym limicie do 86 kg:
3 x 5 min – Dawid Gruchalski (2-3) vs Tomasz Lewandowski (debiut)
Walka semi-pro w umownym limicie do 87 kg:
3 x 3 min – Krzysztof Klencner vs Bartosz Nowak

Bilety na galę CAVEMMA 3: Rave in The Cave, która odbędzie się w piątek 22 września w Hali Widowiskowo-Sportowe CAIIS w Grodzisku Mazowieckim są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Ceny zaczynają się od 50 PLN. Transmisja na sport.tvp.pl.

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz