Wyniki sobotnich gal

Wczoraj odbyły się trzy duże imprezy w świecie MMA. W ostródzkim amfiteatrze miał miejsce FEN 35. W walce wieczoru Aleksandr Gorshechnik pokonał Adriana Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziowską. Na amerykańskiej ziemi odbyły się dwie fenomenalne gale. Podczas szóstej odsłony obecnego sezonu PFL w main evencie Kayla Harrison pokonała Cindy Dandois przez poddanie w pierwszej rundzie. Ostatnią imprezą było UFC Vegas 30 z udziałem Marcina Prachnio. Polak  pokonał Isaaca Villanuevę  przez nokaut w drugiej rundzie. W walce wieczoru Ciryl Gane wypunktował Alexandra Volkova. Poniżej wyniki wszystkich wydarzeń.

FEN 35:

70,3 kg: Aleksandr Gorshechnik (16-5) pok. Adrian Zieliński (20-11) przez jednogłośną decyzję

93,0 kg: Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C) pok. Marcin Filipczak (5-2) przez większościową decyzję

70,3 kg: Patryk Duński (7-5-1) pok. Kamil Łebkowski (18-11) przez nokaut (ciosy), Runda 1, 0:21

83,9 kg: Krystian Bielski (7-3) pok. Juan Caballero (3-2) przez jednogłośną decyzję

77,1 kg: Kamil Kraska (7-1) pok. Jose Barrios (11-3) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

+95 kg: Łukasz Szmajda pok. Artur Bizewski przez jednogłośną decyzję – walka w formule K-1

120,2 kg: Paweł Biernat (2-0) pok. Damian Bujkowski (2-1) przez TKO (ciosy), Runda 1

93,0 kg: Bartosz Szewczyk (2-0) pok. Kacper Miklasz (1-3) przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1

61,2 kg: Mariusz Joniak (8-4) pok. Krzysztof Gajek (0-1) przez poddanie (duszenie von Flue), Runda 1

70,3 kg: Damian Rzepecki pok. Eryk Śmiatek przez jednogłośną decyzję – walka na zasadach semi-pro

PFL 6:

Karta główna

Kayla Harrison pok. Cindy Dandois przez poddanie, runda 1, 4:44

Raush Manfio pok. Anthony’ego Pettisa przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)

Movlid Chajbulaev pok. Lance Palmera przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)

Denis Goltsov pok. Brandona Saylesa przez TKO (ciosy), runda 3, 1:24

Karta wstępna

Bruno Cappelozza pok. Muhammeda Dereese przez KO (ciosy), runda 1, 2:21

Larissa Pacheco pok. Olena Kolesnyk przez KO (ciosy) runda 1, 4:48

Ante Delija pok. Chandler Cole przez TKO (ciosy), runda 1, 4:39

Genah Fabian pok. Julija Pajic przez TKO (kopnięcie i ciosy), runda 2, 4:16

Renan Ferreira pok. Carla Seumanutafa przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-26, 30-26)

Taylor Guardado pok. Laurę Sanchez przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Mariana Morais pok. Kaitlin Young przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 29-28)

Jamelle Jones pok. Klidsona Abreu przez KO (ciosy), runda 1, 1:43

UFC Vegas 30:

Karta główna

120.2 kg.: Ciryl Gane (9-0, 3 KO, 3 SUB) pokonał Alexandra Volkova (33-9, 22 KO, 3 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (50-45, 50-45, 49-46).

120.2 kg.: Tanner Boser (20-8-1, 11 KO, 2 SUB) pokonał Ovince’a St. Preux (25-16, 12 KO, 8 SUB) przez nokaut w drugiej rundzie.

61.2 kg.: Timur Valiev (18-2, 5 KO, 2 SUB) pokonał Raoniego Barcelosa (16-2, 8 KO, 2 SUB) niejednogłośną decyzją sędziów (28-28, 29-28, 29-28).

65.8 kg.: Andre Fili (21-8-1NC, 9 KO, 3 SUB) vs. Daniel Pineda (27-14-2-1NC, 9 KO, 18 SUB) – No Contest – faul (palec w oku) w drugiej rundzie.

77.1 kg.: Tim Means (32-12-1, 19 KO, 5 SUB) pokonał Nicolasa Dalby’ego (19-4-1, 6 KO, 4 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28).

70.3 kg.: Renato Moicano (15-4-1, 8 SUB) pokonał Jaia Herberta (10-3, 8 KO, 1 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie.

Karta wstępna

93 kg.: Kennedy Nzechukwu (9-1, 6 KO) pokonał Danilo Marquesa (11-3, 4 KO, 5 SUB) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

77.1 kg.: Shavkat Rakhmonov (14-0, 7 KO, 7 SUB) pokonał Michela Prazeresa (26-4, 1 KO, 11 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie.

77.1 kg.: Jeremiah Wells (9-2-1, 4 KO, 3 SUB) pokonał Warlleya Alvesa (14-5, 4 KO, 6 SUB) przez nokaut w drugiej rundzie.

93 kg.: Marcin Prachnio (15-5, 11 KO, 1 SUB) pokonał Isaaca Villanuevę (18-12, 15 KO) przez nokaut w drugiej rundzie.

61.2 kg.: Julia Avila (9-2, 4 KO, 2 SUB) pokonała Juliję Stoliarenko (9-5, 8 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w trzeciej rundzie.

65.8 kg.: Charles Rosa (14-5, 3 KO, 8 SUB) pokonał Justina Jaynesa (16-8, 8 KO, 5 SUB) niejednogłośną decyzją sędziów (30-27, 28-29, 29-28).

70.3 kg.: Damir Hadzović (14-6, 7 KO, 3 SUB) pokonał Yancy’ego Medeirosa (15-8, 8 KO, 4 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28).

 

Babilon MMA 23 – Wyniki!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami gali Babilon MMA 23.

Walka wieczoru:

120 kg: Filip Stawowy (8-2) pok. Toni Valtonen (30-17) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Karta główna:

61 kg: Vladenia Yavorskaya (7-4) pok. Róża Gumienna (3-2) przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
120 kg: Mateusz Łazowski (3-2) pok. Marcin Kalata (2-3) przez jednogłośną decyzję (29-27, 29-27, 29-27)
77 kg: Łukasz Siwiec (5-1) pok. Kacper Bróździak (4-2) przez poddanie(duszenie zza pleców), Runda 2, 4:15
52 kg: Anita Bekus (4-2) pok. Eliza Kuczyńska (0-2) przez jednogłośną decyzję (29-25, 29-26, 29-25)
77 kg: Konrad Rusiński (3-0) pok. Tomasz Skorodziłło (1-1) przez poddanie(duszenie zza pleców), Runda 1, 4:01
70 kg: Filip Lamparski (4-2) pok. Adam Rybczyński (1-2) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Semi-pro:

66 kg: Bartosz Stawinoga pok. Fabian Łuczak przez niejednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 28-29)

Wyniki gali UFC Vegas 29: Korean Zombie vs. Ige!

W walce wieczoru gali UFC Vegas 29 zmierzyło się dwóch zawodników kategorii piórkowej – Chang Sung Jung (17-6) i Dan Ige (15-4). Po 5 rundach bardzo dobrego pojedynku sędziowie wskazali  „Koreańskiego Zombie” jednogłośnym zwycięzcą.

Walka wieczoru:

145 lb: Chan Sung Jung pok. Dan Ige przez jednogłośną decyzję (48-47, 49-46, 49-46)

Karta główna:

265 lb: Sergey Spivak pok. Alekseia Oleinika przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
135 lb: Marlon Vera pok. Daveya Granta przez jednogłośną decyzję (29-27, 29-28, 30-26)
145 lb: Seung Woo Choi pok. Juliana Erosę przez TKO, runda 1, 1:37
185 lb: Bruno Silva pok. Wellingtona Turmana przez KO, runda 1, 4:45
170 lb: Matt Brown pok. Dhiego Limę przez KO, runda 2, 3:02

Karta wstępna:

205 lb: Nick Negumereanu pok. Aleksę Camura przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28)
115 lb: Virna Jandiroba pok. Kanako Muratę przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 2, 5:00
170 lb: Khaos Williams pok. Matta Semelsbergera przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
265 lb: Josh Parisian pok. Roque Martineza przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
155 lb: Ricky Glenn pok. Joaquima Silvę przez KO, runda 1, 0:37
125 lb: Casey O’Neill pok. Larę Procópio przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3, 2:54

PFL 2021 #5: Kontrowersyjna wygrana Gleisona Tibau w walce wieczoru [WYNIKI GALI]

Walka Wieczoru: 

170 Ib: Gleison Tibau pok. Rory Macdonald przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)

 

Karta Główna: 

170 lb: Ray Cooper III pok. Nikolay’a Aleksakhina przez jednogłośną decyzję sędziów

205 lb: Emiliano Sordi vs.  Dane Spohn  – remis jednogłośny

205 lb: Chris Camozzi pok. Cezara Ferreirę przez jednogłośną decyzję sędziów

 

Karta Wstępna: 

205 lb: Antônio Carlos Júnior  vs.  Vinny Magalhães – No Contest (Carlos Jr. kopnął w krocze rywala) Runda 1, 2:45

205 lb: Cory Hendricks pok. Marthin Hamlet Nielsen przez poddanie (duszenie zza pleców) Runda 3, 4:09

170 lb: João Zeferino pok. Jason Ponet przez poddanie (dusznie trójkątne rękoma) Runda 2 2:16

170 lb: Magomed Magomedkerimov pok. Curtis Millender przez poddanie (duszenie Ezekiel) Runda 1, 1:57

205 lb: Tom Lawlor pok. Jordana Younga przez jednogłośną decyzję sędziów

170 lb: Sadibou Sy pok. Alexey’a Kunchenkę przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki gali Bellator 260

Piątkowej nocy odbyła się kolejna numerowana impreza spod skrzydeł Bellatora. Po rozstrzygnięciu walki wieczoru poznaliśmy nowego mistrza dywizji półśredniej. Yaroslav Amosov zapaśniczo zdominował Douglasa Limę i odebrał mu pas. Poniżej wyniki całej rozpiski.

Karta główna:

170 lb: Yaroslav Amosov (26-0) pok. Douglas Lima (32-9) przez jednogłośną decyzję (50-45, 49-46, 49-46) – o pas wagi półśredniej

175 lb: Jason Jackson (15-4) pok. Paul Daley (43-18-2) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

145 lb: Aaron Pico (8-3) pok. Aiden Lee (9-5) przez poddanie (anakonda), Runda 3, 1:33

170 lb: Mark Lemminger (12-3) pok. Demarques Jackson (11-6) przez TKO, Runda 2, 3:36

Karta wstępna:

170 lb: Kyle Crutchmer (7-1) pok. Levan Chokheli (9-1) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

145 lb: Justin Gonzales (12-0) pok. Tywan Claxton (6-3) przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)

145 lb: Bobby King (10-3) pok. Nick Newell (16-4) przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 30-27)

145 lb: Lucan Brennan (5-0) pok. Matthew Skibicki (4-4) przez poddanie (anakonda), Runda 1, 1:54

145 lb: Marina Mokhnatkina (5-2) pok. Amanda Bell (7-8) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

205 lb: Alex Polizzi (8-1) pok. Gustavo Trujillo (3-2) przez poddanie (balacha), Runda 1, 4:22

KSW 61: Wiemy kto dostał bonusy! [WIDEO]

Poznaliśmy nagrodzonych bonusami po gali KSW 61.  

 

W minioną sobotę fani wrócili na trybuny, pierwszy raz od dawna kibice mogli oglądać widowisko na żywo. Podczas KSW 61 mogliśmy zobaczyć cztery nokauty, trzy poddania i dwa pojedynki zakończone na pełnym dystansie. Włodarze rozdali bonusy w następujący sposób: 

Nokaut wieczoru należy do Darko Stošicia, który po wyprowadzeniu mocnego prawego posłał Michała Kitę na deski następnie dobijając go mocnymi ciosami w parterze. 

Autorem poddania wieczoru jest Salahdine Parnasse, który w drugiej rundzie udusił Chorwata duszeniem zza pleców.  

Bonus za “walkę wieczoru” przyznano Romanowi Szymańskiemu i Donovanowi Desmae. Zawodnicy przewalczyli pełen dystans dając świetne widowisko kibicom. Stracie to wygrał Polak jednogłośną decyzją sędziów. 

Wyniki na żywo gali KSW 61: To Fight or Not To Fight!

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 61. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (14-7) a Łukaszem Jurkowskim (17-11). Oprócz tego stracia czeka nas 8 innych batalii m.in. Salahdine Parnasse (14-1) vs. Filip Pejić (15-4) czy Michał Kita (20-12) vs. Darko Stošić (14-4). 

 

Wyniki walk: 

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (14-7, 9 KO) wygrywa z Łukaszem Jurkowskim (17-11, 7 KO, 4 Sub) przez TKO w trzeciej rundzie.

65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-1-1, 2 KO, 4 Sub) pokonuje Filip Pejića (15-4-2, 10 KO, 3 Sub) w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców.

120,2 kg/265 lb: Darko Stošić (14-4, 9 KO, 1 Sub) wygrywa z Michał Kita (20-12-1, 12 KO, 5 Sub) przez TKO w pierwszej rundzie.

77,1 kg/170 lb: Patrik Kincl (23-9, 11 KO, 6 Sub) wygrywa z Tomaszem Romanowskim (13-7, 4 KO, 1 Sub) przez TKO w drugiej rundzie.

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (13-6, 2 KO, 3 Sub) wygrywa z Donovanem Desmae (14-7, 7 KO, 3 Sub) przez jednogłośną decyzję sędziów. 

53,5 kg/118 lb: Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) wygrywa z Monika Kučinič (1-0) przez jednogłośną decyzje sędziów.

93 kg/205 lb: Ivan Erslan (9-1, 5 KO, 1 Sub) pokonuje Przemysława Mysiale (24-10, 11 KO, 12 Sub) przez TKO w pierwszej rundzie.

65,8 kg/145 lb: Damian Stasiak (12-7, 1 KO, 9 Sub) pokonuje Andreiia Liezhnieva (19-9, 6 KO, 7 Sub) przez duszenie trójkątne nogami w pierwszej rundzie.

77,1 kg/170 lb: Adam Niedźwiedź (7-4, 1 KO, 6 Sub) pokonuje Jakuba Kamieniarza (9-7, 1 KO, 6 Sub) przez duszenie trójkątne rękoma w pierwszej rundzie.

 

ŁP 

Wyniki Knockout Boxing Night 15: Szpilka vs. Różański

30 maja miała miejsce gala boksu w Polsce. Mieliśmy szansę obejrzeć trzy walki o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru Łukasz Różański brutalnie znokautował Artura Szpilkę, wysyłając go prawdopodobnie na pięściarską emeryturę.

Wyniki imprezy:

kat. bridger: Łukasz Różański (14-0, 13 KO) pok. Artur Szpilka (24-5, 16 KO) przez nokaut, Runda 1 – o pas WBC International

kat. cruiser: Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) pok. Adam Balski (15-1, 9 KO) przez jednogłośną decyzję (98-92, 99-91, 99-91) – o pas IBF Intercontinental

kat. półciężka: Paweł Stępień (15-0-1, 11 KO) pok. Denneb Diaz (14-1, 11 KO) przez nokaut, Runda 5 – o pas IBF Intercontinental

kat. ciężka: Michał Choiński pok. Bartosz Graczyk przez TKO, Runda 1

kat. ciężka: Szymon „TAXI Złotówa” Wrzesień pok. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki przez decyzję (30-26)

kat. cruiser: Artur Górski (2-0) pok. Bartosz Barczyński (3-4, 2 KO) przez jednogłośną decyzję (39-37, 40-36, 39-37)

kat. półśrednia: Pablo Mendoza (10-8, 9 KO) pok. Damian Kiwior (8-2-1, 1 KO) przez nokaut, Runda 2

kat. półśrednia: Aleksander Bereżewski (2-0, 2 KO) pok. Bronislav Kubin (20-27-2, 12 KO) przez TKO, Runda 1

kat półciężka: Sebastian Kusz pok. Mateusz Bubicz przez decyzję – boks olimpijski

 

Wyniki sobotnich gal

Wczoraj byliśmy świadkami trzech imprez związanych ze środowiskiem sportów walki. Wieczór rozpoczęliśmy od dwóch wydarzeń na polskim podwórku. W systemie PPV mogliśmy obejrzeć Punchdown 4, gdzie w walce wieczoru ‘Żurom’ pokonał faworyzowanego ‘Bonusa BGC’. W tym samym czasie odbywała się gala Babilon 22, podczas której nie zabrakło emocji. Spisywany na straty Piotr Wawrzyniak w main evencie zwyciężył z byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego Adrianem Błeszyńskim. O godzinie 22 rozpoczęła się karta wstępna UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt. Fenomenalna dyspozycja bokserska reprezentanta Bostonu pozwoliła mu wygrać w walce wieczoru. Poniżej znajdą się wyniki wszystkich trzech imprez.

Punchdown 4:

Walka wieczoru:

Andrzej “Żurom” Żuromski pok. Piotr “BONUS BGC” Witczak decyzją sędziów

Druga walka wieczoru:

Michał “Ćwiartson” Linkiewicz pok. Maciej “Bigjack” Jarema decyzją sędziów

Super fighty:

Marek Neryng pok. Adam Lubczynski przez nokaut po pierwszym uderzeniu

Monika Rozmuz-Qandt pok. Aleksandra Jaworska decyzją sędziów

Julia Jaroszewska (Projekt Lady) pok. Adrianna Śledź (Love Island) decyzją sędziów

Walki turniejowe:

1/8 finału:

Marcin “Kostrześ” Kostrzewski pok. Łukasz “Treniu” Markowski decyzją sędziów

Grzegorz “Brzytwa” Śmoliński pok. Adrian “Gladiator” Smykowski decyzją sędziów

Karol “Pikolo” Wyłupek pok. Hubert “Paluch” Golon decyzją sędziów

Mateusz “Kazek” Kaźmierczak pok. Marcin “Turbojoker” Jarmuszewski decyzją sędziów

Maksymylian “Max” Leśniak pok. Łukasz “Dunaj” Dunajko decyzją sędziów

Jakub “Hecman” Rygiel pok. Damian “Małczan” Małek decyzją sędziów

Wiesław “Wiechu” Tamborski pok. Przemysław “Świrek” Miller decyzją sędziów

Damian “Jawor” Jaworski pok. Mateusz “Mati” Kryszak przez nokaut po drugim uderzeniu

Ćwierćfinały:

Marcin “Kostrześ” Kostrzewski pok. Grzegorz “Brzytwa” Śmoliński decyzją sędziów

Karol “Pikolo” Wyłupek pok. Mateusz “Kazek” Kaźmierczak decyzją sędziów

Maksymylian “Max” Leśniak pok. Jakub “Hecman” Rygiel przez walkower Hecmana

Damian “Jawor” Jaworski pok. Wiesław “Wiechu” Tamborski decyzją sędziów

Półfinały:

Marcin “Kostrześ” Kostrzewski pok. Karol “Pikolo” Wyłupek przez kontuzję rywala po ciosie

Maksymylian “Max” Leśniak pok. Damian “Jawor” Jaworski decyzją sędziów

Finał:

Marcin “Kostrześ” Kostrzewski pok. Maksymylian “Max” Leśniak decyzją sędziów

Babilon 22:

84 kg: Piotr Wawrzyniak (8-5) pok. Adrian Błeszyński (9-5-1) przez TKO (ciosy), Runda 2, 2:34

70 kg: Marcin Jabłoński (10-2) pok. Alan Langer (11-8) przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 3, 1:10

93 kg: Sylwester Kołecki (3-0) pok. Konrad Konkel (1-2) przez poddanie (trójkąt rękoma), Runda 1, 2:26

84 kg: Adam Łaguna (5-1) pok. Mateusz Janur (3-3) przez nokaut (latające kolano), Runda 1, 3:53

65,8 kg: Karol Kutyła (5-1) pok. Adam Fidkowski (2-1) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

93 kg: Adam Tomasik (5-0) pok. Dawid Kobiera (2-3) przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 1, 3:43

70 kg: Damian Zuba (4-2) pok. Oskar Herczyk (3-3) przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)

120 kg: Karol Turczyński pok. Michał Bednarski przez poddanie (trójkąt rękoma), Runda 2, 1:22 – walka semi-pro

UFC Fight Night: Font vs. Garbrandt:

Walka wieczoru

135 lbs: Rob Font (19-4) pok. Cody’ego Garbrandta (12-4) jednogłośną decyzją (2 x 50-45, 48-47)

Co-main event

115 lbs: Carla Esparza (18-6) pok. Xiaonan Yan (13-2) przez TKO (GNP), R2, 2:58

Karta główna

265 lbs: Jared Vanderaa (12-5) pok. Justina Tafę (4-3) jednogłośną decyzją (2 x 30-27, 29-28)

145 lbs: Norma Dumont (6-1) pok. Felicię Spencer (8-3) niejednogłośną decyzją (30-27, 29-28, 28-29)

145 lbs: Ricardo Ramos (15-3) pok. Billa Algeo (14-6) jednogłośną decyzją (2 x 30-27, 29-28)

185 lbs: Jack Hermansson (22-6) pok. Edmena Shahbazyana (11-2) jednogłośną decyzją (3 x 29-27)

Karta wstępna

265 lbs: Ben Rothwell (39-13) pok. Chrisa Barnetta (21-7) przez poddanie (gogo choke), R2, 2:07

170 lbs: Court McGee (20-10) pok. Claudio Silvę (14-3) jednogłośną decyzją (2 x 30-26, 29-27)

125 lbs: Bruno Silva (12-5-2) pok. Victora Rodrigueza (7-4) przez KO (prawy sierp), R1, 1:00

145 lbs: Joshua Culibao (9-1-1) pok. Shayilana Nuerdanbieke (19-7) jednogłośną decyzją (3 x 29-28)

125 lbs: David Dvorak (20-3) pok. Juancamilo Ronderosa (4-1) przez poddanie (RNC), R1, 2:18

155 lbs: Damir Ismagulov (23-1) pok. Rafaela Alvesa (19-10) jednogłośną decyzją (3 x 29-28)

UFC 262 – wyniki

Za nami kolejna numerowana gala spod skrzydeł amerykańskiego giganta. Podczas imprezy wyłoniono nowego mistrza dywizji lekkiej, którym został Charles Oliveira. Brazylijczyk dzięki fenomenalnej dyspozycji znokautował Michael Chandlera. Wczorajszej nocy byliśmy także świadkami trzeciej porażki z rzędu Tony’ego Fergusona. Świetnie przygotowany Dariush za sprawą zwycięstwa jest coraz bliżej czołówki dywizji do 70kg.

Wyniki całej gali:

Karta główna:

155 lb: Charles Oliveira (31-8, 1 N/C) pok. Michael Chandler (22-6) przez TKO (ciosy), Runda 2, 0:19 – o pas wagi lekkiej

155 lb: Beneil Dariush (21-4-1) pok. Tony Ferguson (25-6) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

135 lb: Rogerio Bontorin (17-3, 1 N/C) pok. Matt Schnell (15-6) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)

125 lb: Katlyn Chookagian (16-4) pok. Viviane Araujo (10-3) przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 30-27)

145 lb: Edson Barboza (22-9) pok. Shane Burgos (13-3) przez TKO (ciosy), Runda 3, 1:16

Karta wstępna:

185 lb: Andre Muniz (21-4) pok. Ronaldo “Jacare” Souza (26-10, 1 N/C) przez poddanie (balacha), Runda 1, 3:59

145 lb: Lando Vannata (12-5-2) pok. Mike Grundy (12-3) przez niejednogłośną decyzję (29-28, 27-30, 30-27)

185 lb: Jordan Wright (12-1, 1 N/C) pok. Jamie Pickett (11-6) przez TKO (ciosy), Runda 1, 1:04

125 lb: Andrea Lee (12-5) pok. Antonina Shevchenko (9-3) przez poddanie (balacha i trójkąt), Runda 2, 4:52

Karta przedwstępna:

125 lb: Priscila Cachoeira (10-3) pok. Gina Mazany (7-5) przez TKO (ciosy), Runda 2, 4:51

155 lb: Tucker Lutz (12-1) pok. Kevin Aguilar (17-5) przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)

155 lb: Christos Giagos (19-8) pok. Sean Soriano (14-7) przez poddanie (duszenie d’Arce), Runda 2, 0:59