Była zawodniczka Bellatora zadebiutuje w Babilon MMA

Do iście ciekawego ogłoszenia doszło na mediach społecznościowych jednej z polskich organizacji. 

Polska organizacja Babilon MMA rośnie w siłę. Po maratonie trzech gal pod rząd które miały miejsce na przestrzeni ostatnich tygodni, na kolejne wydarzenie będziemy musieli poczekać trochę dłużej. Patrząc jednak na to, jak prezentuje się zapowiedziana na 24 listopada gala Babilon MMA 41 która odbędzie się w Bielsku-Białej, z całą pewnością warto jest jej wyczekiwać. 

Ogłoszoną już wcześniej główną atrakcją tego wieczoru, będzie pojedynek o pas tymczasowy pas mistrzowski kategorii średniej o który zmierzą się Adrian Błeszyński (10-6-1) i Filip Tomczak (10-4-1). Nieco wcześniej dojdzie również do powrotu Sylwestra Kołeckiego (4-0), którego zobaczymy po raz pierwszy po ponad 2-letniej przerwie od startów.

Najnowsze zapowiedziane zestawienie zaplanowane na tę galę również robi wrażenie. Jak poinformowała sama organizacja na swoich social mediach – w pojedynku Pań dojdzie do starcia polsko-francuskiego w którym rękawice skrzyżują Katarzyna Sadura (5-5) i Marie Loiseau (5-4).

Sadura to zawodniczka, która swoje ostatnie pojedynki toczyła dla jednego z gigantów światowego rynku mieszanych sztuk walki, czyli amerykańskiej organizacji Bellator MMA. Pod jej sztandarem wchodziła do klatki dwukrotnie, zaliczając zarówno zwycięstwo jak i porażkę. Katarzyny w akcji nie oglądaliśmy od maja 2022 roku, kiedy to przy okazji gali Bellator 280 w Paryżu, musiała uznać wyższość rywalki.

Loiseau to zawodniczka, która ostatnio miała okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas jednego z wydarzeń francuskiego giganta, czyli organizacji ARES. Na gali z numerem 14 przegrała jednak dość szybko z rosjanką Daryą Zheleznyakovą (7-1). W przeszłości mogliśmy zobaczyć ją w akcji również w barwach takich organizacji jak np. czeski OKTAGON MMA czy MMA Grand Prix.

Dodaj komentarz