Brian Ortega o wypadnięciu Alexandra Volkanowskiego – „On zrobił wszystko jak należy”

UFC podczas ostatniego wydarzenia, poinformowało o anulowaniu co-main eventu pomiędzy Alexandrem Volkanovskim a Brianem Ortegą. Przyczyną jest wykrycie COVID-19 u obecnego mistrza wagi piórkowej. 

Były pretendent do pasa mistrzowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedział się na temat odwołania pojedynku. 

„Więc wszyscy wszystko słyszeliście, nie muszę wam już mówić. Ale u Volkanovskiego wykryto koronawirusa. On zrobił wszystko jak należy. My zrobiliśmy wszystko jak należy. Wiem, że wziąłbyś tę walkę, nawet z koronawirusem. Takim typem człowieka jesteś. Szanuję to. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej. Mam nadzieję, że szybko się wyleczysz i niedługo spotkamy się w klatce. Trzymajcie się. My się trzymamy i prędzej czy później ta walka się wydarzy.” 

Ortega jest aktualnie po wygranej nad Koreańczykiem Chan Sung Jungiem. Dzięki zwycięstwie zagwarantował sobie miano pretendenta do pasa UFC kategorii piórkowej. Amerykanin miał już okazję walczyć o najwyższe trofeum, ale na UFC 231 pokonał go po krwawym pojedynku ówczesny mistrz Max Holloway. 

Źródło: Bjpenn.com / Tłumaczenie: InTheCage.pl 

Dodaj komentarz