Borys Mańkowski zwycięża w legendarnym boju na szczycie wagi lekkiej KSW!

Borys Mańkowski zwycięża przez jednogłośną decyzję sędziów z Arturem Sowińskim.

Spokojny początek 1 rundy, Mańkowski bardziej mobilny i ruchliwy. Próba wysokiego kopnięcia przez Kornika lecz reprezentant Czerwonego Smoka łapię nogę i obala. Borys na Sowińskim już od dobrych 2 minut, próba trójkąta rękoma, udana obrona.  Dobre kolano w korpus i ponownie Borys na przeciwniku. Do końca rundy nic już się nie wydarzyło. Runda dla Mańkowskiego!

Mamy 2 rundę! Kilka celnych ciosów w wykonaniu obu zawodników, udana próba obalenia przez Kornika. Mańkowski przyciska przeciwnika do siatki, dużo kolan i obala! Sowiński wstaje, kolejne wymiany w stójce, bez większej przewagi żadnego z nich. Dużo bardziej mobilny Borys, Artur bardziej statyczny, dużo kopie. Na koniec 2 rundy szarża „Diabła Tasmańskiego” lecz nieudana, koniec rundy.

Rozpoczynamy 3 rundę tego legendarnego starcia! Kornik pasywnie, próba obrotówki, lecz Mańkowski łapie plecy i jest nad przeciwnikiem. Kontrola pod siatką i dużo mocnych kolan, przejście do pozycji bocznej. Mańkowski aktywny, Sowiński w ciężkiej sytuacji od ponad 2 minut. Minuta do końca walki, Borys ciągle kontroluje w parterze. Koniec walki!

Dodaj komentarz