Borys Mańkowski gotowy stoczyć kolejny pojedynek – na celowniku Donovan Desmae

Do pewnej wymiany uszczypliwości doszło na profilach społecznościowych dwóch zawodników walczących w federacji KSW.

Z roku na rok, aktywność w social mediach jest dla promotorów coraz bardziej istotna, a w niektórych federacjach wręcz obowiązkowa. Jak już kilkukrotnie pokazała przeszłość – potencjalnej walki nie trzeba specjalnie negocjować, a można ją sobie „załatwić” samemu, właśnie poprzez rozgłos w social mediach.

Dzisiaj na swoim oficjalnym Instagramie, były mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski (22-10-1) zamieścił zdjęcie rankingu kategorii lekkiej polskiej organizacji, oraz dodał klarowny opis, zwracając się bezpośrednio do innego zawodnika – Donovana Desmae (16-7)

https://www.instagram.com/p/ClLfcnVN-NG/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Na odpowiedź „Vegasa” nie trzeba było długo czekać. Belg udostępnił relacje na której szyderczo zapytał: „– Naprawdę? Więc chcesz postawić na szali moją serię dwóch zwycięstw z rzędu?”

IG: donovanvegasmma

„Diabeł Tasmański” nie pozostał dłużny i już po chwili odpowiedział w krótki sposób: „ – Liczenie zostaw komuś innemu, my zawalczmy”. Później Desmae zareagował nie używając już słów, a jedynie wstawiając wymowny obrazek z Dragon Balla, który miał sugerować potencjalną klęskę Borysa.

IG: donovanvegasmma

Dodaj komentarz