Bomba poszuka pierwszego zwycięstwa już w grudniu! Rywalem zaprawiony w bojach Muran!

Podczas HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi, dojdzie do walki między dwoma zadymiarzami – Mateuszem Murańskim a Pawłem Bombą. Kup bilet na wydarzenie w Atlas Arenie na Eventim.pl. 

“Muran” przebojem wdarł się do świata freak-fightów. To zawdzięcza przede wszystkim konfliktowi z Arkadiuszem Tańculą, swoim dawnym przyjacielem z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” Telewizji Puls. Aktualnie Murański w pełni skupia się na walkach i bije się lepiej niż niejeden zawodowiec.

W MMA Murański stoczył dotychczas sześć starć, z czego triumfował w czterech z nich. Pokonywał Artura „Epic Cheat Meala” Syca, Norberta „Warszawskiego Dresika” Janeckiego, Marcina „Mielonidasa” Makowskiego i znanego z HIGH League Alana „Alanika” Kwiecińskiego. Dwukrotnie pokonywał go Arkadiusz Tańcula.

Poza tym “Muran” ma na swoim koncie dwie walki na zasadach boksu. Ponosił porażki, jednak nie ma powodów do wstydu. Przegrywał z Kasjuszem „Don Kasjem” Życińskim i doświadczonym zawodnikiem MMA, Vasem „Psycho” Bakoceviciem.

Mateusz Murański to nie tylko mocny zawodnik o wielkim sercu do walki, ale również słynny zadymiarz. Można być pewnym, że podczas konferencji i programów z jego udziałem temperatura wzrośnie!

Konkurentem “Murana” będzie doskonale znany fanom HIGH League Paweł Bomba. “Scarface” póki co nie miał szczęścia w klatce i przegrywał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem i Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. Nie boi się wyzwań i wyjdzie do pojedynku ze znacznie bardziej doświadczonym konkurentem. Trójmiejski prawnik-zadymiarz z pewnością nieraz zirytuje swojego konkurenta. Temperatura wzrośnie!

Walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Przypomnijmy, że pierwsza konferencja przed galą HIGH League 5 odbędzie się już w poniedziałek, 14 listopada, o godz. 20:00, w DoubleTree by Hilton Hotel w Łodzi (ul. Łąkowa 29). Bilety dostępne na Eventim.pl. Podczas konferencji zaprezentują się wszyscy uczestnicy imprezy. Ogłoszona zostanie również pełna karta walk. Nie zabraknie niespodzianek. Transmisja dostępna będzie za darmo na YouTubie.

Podczas HIGH League 5 wystąpią m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu.

W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Agata “Fagata” Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. W boksie w małych rękawicach przekonamy się co potrafią streamerzy – Dawid “Diables” Porwisiak i Paweł “Leh” Lehmann. W starciu pań zmierzą się Maja Staśko i Maria “Masza” Graczykowska.

Poza tym ogłoszono kolejne występy ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz gwiazdy “Warsaw Shore”, Przemysława “Sequento” Skulskiego.

Karta walk:

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Agata “Fagata” Fąk

Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski

Damian Janikowski vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Mateusz “Muran” Murański vs Paweł “Scarface” Bomba

Maja Staśko vs Maria “Masza” Graczykowska

Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

Dawid “Diables” Porwisiak vs Paweł “Leh” Lehmann

Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA

Przemysław “Sequento” Skulski vs TBA

Informacja prasowa.

Dodaj komentarz