”Będzie tak samo, jak w przypadku Luke’a Rockholda”- Błachowicz reaguje na zaczepki Adesanya

Mistrz wagi półciężkiej, Jan Błachowicz (27-8) postanowił odpowiedzieć na zaczepki niepokonanego mistrza wagi średniej, Israela Adesanya (20-0), który myśli o podboju kategorii do 93 kilogramów. 

Adesanya, który blisko miesiąc temu udanie obronił po raz drugi tytuł mistrzowski wyraził zainteresowanie przejściem do kategorii wyżej, przy okazji zaczepiając Polaka, twierdząc że zdobycie pasa dzierżonego przez Janka byłoby bardzo szybkie:

„Czy bylibyście zirytowani, gdybym przeszedł do wyższej kategorii i zdobył pas bardzo szybko?”

Na słowa Nigeryjskiego wojownika postanowił odpowiedzieć nowy mistrz UFC, Jan Błachowicz, który uważa że Israel bardzo szybko wróciłby do swojej dywizji, podzielając przy tym los Luke Rockholda, którego ”Cieszyński Książe” znokautował:

”Może spróbować, ale szybko wróci do swojej dywizji, jeśli to zrobi. Kiedy mnie spotka, będzie tak samo, jak w przypadku Luke’a Rockholda. Wszyscy myślą, że mnie znają. Myślą, że jestem łatwym wojownikiem. Ale kiedy klatka, drzwi oktagonu się zamykają, czują moją moc. Na Playstation jest gra UFC. Więc jeśli wybierze mnie w tej grze, to będzie najlepszy w wadze do 205 funtów. Ale nie w prawdziwym życiu, nie ma mowy. ”

Dodaj komentarz