Babilon MMA odsłania kolejne karty na galę numer 17!

Gala Babilon MMA odbędzie się 30 października. Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła trzeci pojedynek, który odbędzie się za blisko trzy tygodnie na gali Babilon MMA 17. 

W oktagonie zmierzą się Mateusz Rybak i Jarosław Lech.

Mateusz Rybak ma na koncie 4 zawodowe pojedynki, wygrał 3 z nich, wszyskie przez TKO. Jest to więc widowiskowy zawodnik, który na pewno będzie dążył do skończenia przed czasem swojego rywala. Ostatni pojedynek stoczył w listopadzie ubiegłego roku. Pokonał wówczas Marcina Łupińskiego, przez TKO.

Jarosław Lech to bardziej doświadczony zawodnik. Stoczył ponad dwa razy więcej pojedynków. Na 10 wszystkich walk wygrał 5 z nich. Walczył z trzema uczestnikami programu Tylko Jeden. Z dwoma zawodnikami przegrał. Pokonali go Adrian Bartosiński i Marcin Krakowiak. Lech pokonał w ubiegłym roku Piotra Walawskiego. Miał swój mały epizod w FEN’ie. Jego doświadczenie, może stawiać go w roli faworyta.

Gala Babilon MMA 17 już 30 pażdziernika w Radomiu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Transmisja odbędzie się na otwartych kanałach Polsatu.

Dodaj komentarz