Gala Babilon MMA odbędzie się 30 października. Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła trzeci pojedynek, który odbędzie się za blisko trzy tygodnie na gali Babilon MMA 17. 

W oktagonie zmierzą się Mateusz Rybak i Jarosław Lech.

Mateusz Rybak ma na koncie 4 zawodowe pojedynki, wygrał 3 z nich, wszyskie przez TKO. Jest to więc widowiskowy zawodnik, który na pewno będzie dążył do skończenia przed czasem swojego rywala. Ostatni pojedynek stoczył w listopadzie ubiegłego roku. Pokonał wówczas Marcina Łupińskiego, przez TKO.

Jarosław Lech to bardziej doświadczony zawodnik. Stoczył ponad dwa razy więcej pojedynków. Na 10 wszystkich walk wygrał 5 z nich. Walczył z trzema uczestnikami programu Tylko Jeden. Z dwoma zawodnikami przegrał. Pokonali go Adrian Bartosiński i Marcin Krakowiak. Lech pokonał w ubiegłym roku Piotra Walawskiego. Miał swój mały epizod w FEN’ie. Jego doświadczenie, może stawiać go w roli faworyta.

Gala Babilon MMA 17 już 30 pażdziernika w Radomiu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Transmisja odbędzie się na otwartych kanałach Polsatu.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment