Babilon MMA 33. Znamy już 5 zestawień z grudniowej gali. Wracają Dubiela, Smokowski i Tomczak, a Skrzek przetestuje Wyroślaka

Znamy już 5 zestawień z karty walk ostatniej tegorocznej gali Babilon MMA.

10 grudnia w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim na Babilon MMA 33 odbędzie się pierwsza w historii federacji walka wieczoru z udziałem pań – doświadczona Izabela Badurek zmierzy się w niej z młodą i utalentowaną Klaudią Sygułą. Oprócz tego w fightcardzie jak zwykle nie brakuje mocnych sportowych zestawień bez wyraźnych faworytów. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Drugi tegoroczny występ zaliczy Filip Tomczak (8-4-1), który w czerwcu pokonał jednogłośnie na punkty Mateusza Janura. Teraz na jego drodze stanie Michał „Zając” Balcerczak (3-2), który twierdzi, że legitymuje się ulicznym rekordem 54-0. W wadze lekkiej młody i głodny Gracjan Wyroślak (2-1) zaliczy poważny test, mierząc się z weteranem Marcinem Skrzekiem (6-4). W kategorii ciężkiej Patryk Dubiela (4-1) sprawdzi się z niepokonanym w walkach na gołe pięści Robertem Maruszakiem (MMA 2-1, gołe pięści 3-0). Po błyskawicznym nokaucie na Babilon MMA 31 w Grodzisku Mazowieckim szybko wraca także potężny Maciej Smokowski (2-2). Tym razem „Smok” spotka się z debiutującym Michałem Rudzkim, który z powodzeniem rywalizuje także w K-1, boksie i taekwondo.

W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą jeszcze dwa zestawienia zawodowe i dwie walki semi-pro. Transmisja z imprezy na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go. Bilety VIP są dostępne po: biznes@babilonpromotion.pl.

Karta walk gali Babilon MMA 33:

Walka wieczoru w wadze koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min – Izabela Badurek (8-7) vs Klaudia Syguła (4-1)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Marcin Skrzek (6-4) vs Gracjan Wyroślak (2-1)

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Filip Tomczak (8-4-1) vs Michał „Zając” Balcerczak (3-2)

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Patryk Dubiela (4-1) vs Robert Maruszak (2-1)

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Maciej Smokowski (2-2) vs Michał Rudzki (debiut)

Dodaj komentarz