Babilon MMA 31. Powrót „Aresa” do klatki oraz kapitalna walka mistrzów kickboxingu (Lodzik vs Zembik) w Grodzisku Mazowieckim

28 października do klatki Babilon MMA powróci serce organizacji – Adrian Błeszyński. Śląski wojownik słynący z serca do walki już w najbliższy piątek stoczy pojedynek bokserski na gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej, a już niecały miesiąc później wystąpi na Babilon MMA 31 w Grodzisku Mazowieckim. W walce wieczoru tej imprezy wychowanek federacji Łukasz Sudolski będzie bronił mistrzowskiego tytułu kategorii półciężkiej, mierząc się z weteranem KSW, Oktagon MMA i FEN – Marcinem „Bane” Łazarzem, a wcześniej kibice zobaczą także kapitalne starcie w K-1 pomiędzy dwoma mistrzami – Jan „Iron” Lodzik sprawdzi się z Maciejem Zembikiem. Bilety są już w sprzedaży na Eventim.pl, transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Walka dwóch kapitalnych kickbokserów będzie ozdobą gali w Grodzisku Mazowieckim. 27-letni Jan Lodzik jest niepokonany w boksie (9-0), a w swojej koronnej dyscyplinie K-1 legitymuje się bilansem zawodowym 15-3. „Iron” ma na koncie pasy mistrza Polski oraz federacji DSF Kickboxing Challenge, a jako amator trzykrotnie wygrywał Puchar Świata i zdobywał medale mistrzostw Europy i świata. Tak samo utytułowany jako kickbokser jest jego najbliższy przeciwnik, 30-letni Maciej Zembik (21-9), który zgromadził tytuły MFC oraz WKN, a oprócz tego cały czas aktywnie i regularnie startuje w K-1, podczas gdy Lodzik bardziej skupia się na zawodowym boksie. Czy to przechyli szalę na stronę „Zembola”?

Karta walk gali Babilon MMA 31 w Grodzisku Mazowieckim:

Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi półciężkiej (do 93 kg):
5 x 5 min – Łukasz „Pcheła” Sudolski vs Marcin „Bane” Łazarz
Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Adrian „Ares” Błeszyński vs TBA

Walka K-1 w limicie do 65 kg:
3 x 3 min – Jan „Iron” Lodzik vs Maciej Zembik

Walka w umownym limicie do 88 kg:
3 x 5 min – Piotr „Tadek” Drozdowski vs Paweł Całkowski

 
Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Michał „Benek” Bednarski vs Paweł Oleszczuk

Dodaj komentarz