Babilon MMA 28. Pojedynek legend kickboxingu 3 czerwca na gali w Nowym Targu

3 czerwca w Nowym Targu federacja Babilon MMA wraca z bardzo mocnym uderzeniem! W klatce jak zwykle pojawią się czołowi zawodnicy polskiej sceny MMA zestawieni przez organizatorów w walkach bez faworytów, co gwarantuje wielkie sportowe emocje. W Hali Lodowej na gali Babilon MMA 28 w pojedynku wieczoru Piotr Wawrzyniak i Adam Łaguna powalczą na dystansie 5 rund o mistrzowski pas wagi średniej, a przed nimi w starciu na zasadach K-1 zmierzą się wielcy mistrzowie kickboxingu: Rafał Dudek i Dominik „Japoński Drwal” Zadora.

 

W walce wieczoru trudno wskazać faworyta. 31-letni Piotr Wawrzyniak (9-5) ma na koncie dwa efektowne zwycięstwa z rzędu. Na gali Babilon MMA 22 znokautował Adriana „Aresa” Błeszyńskiego, a podczas Babilon MMA 26 zdominował faworyzowanego Tymoteusza Łopaczyka. Kolejny rywal Wawrzyniaka Adam Łaguna (6-1) ma jeszcze bardziej imponującą serię zwycięstw w federacji Babilon MMA. Wszystkie trzy walki rozstrzygnął przed czasem, pokonując kolejno Kamila Mękala (runda 2), Mateusza Janura (runda 1) i Piotra Kalenika (runda 1). Który z nich okaże się lepszy na gali w Nowym Targu? Odpowiedź poznamy już 3 czerwca w klatce Babilon MMA.

 

To oczywiście nie koniec emocji! Oprócz starcia polskich legend kickboxingu Dudek-Zadora arcyciekawie zapowiada się także walka w królewskiej kategorii, w której niepokonany Marcin „Arab” Kalata sprawdzi się z Damianem „Bujakiem” Bujkowskim. Na gali Babilon MMA 28 pokażą się także debiutujący w wadze ciężkiej Robert Cyrwus, który zmierzy się z Grzegorzem Smolińskim, a w wadze piórkowej Hubert Lotta spotka się z Krzysztofem Mendlewskim. Kolejne zestawienia, które kibice zobaczą na gali Babilon MMA 28 w Nowym Targu, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych oraz na kanałach Partnerów Medialnych.

 

Karta walk gali Babilon MMA 28 w Nowym Targu:

Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi średniej (do 84 kg):
5 x 5 min – Piotr Wawrzyniak (9-5) vs Adam Łaguna (6-1)

Walka K-1 w limicie do 77 kg:
3 x 3 min – Dominik „Japoński Drwal” Zadora (26-9) vs Rafał Dudek (25-17)

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Marcin „Arab” Kalata (2-3) vs Damian „Bujak” Bujkowski (2-1)

Walka w wadze super ciężkiej (+120 kg):
3 x 5 min – Robert Cyrwus (debiut) vs Grzegorz Smoliński (0-3)

Walka w wadze piórkowej (do 66 kg):
3 x 5 min – Hubert Lotta (3-2) vs Krzysztof Mendlewski (4-2)

Dodaj komentarz