Babilon Boxing Show & K1: Lodzik vs. Dąbrowski w walce wieczoru, szybki powrót Stępnia oraz debiuty bokserskie zawodników MMA

13 maja w podwarszawskich Ząbkach odbędzie się kolejna edycja Babilon Boxing Show & K1. W walce wieczoru – tym razem w boksie – wystąpi Jan „Iron” Lodzik, który zmierzy się na dystansie 10 rund z Konradem Dąbrowskim. Wcześniej w ringu pojawią się niepokonany kickbokser Piotr Stępień, debiutanci bokserscy ze świata MMA i potężni zawodnicy wagi ciężkiej. Transmisja gali na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

W myśl zasady „trzeba kuć żelazo, póki gorące” bardzo szybko odbędzie się druga odsłona świetnie przyjętego projektu Babilon Boxing Show & K1! Już 13 maja w Ząbkach kibice sportów walki znów obejrzą widowisko złożone z efektownych pojedynków w boksie zawodowym i kickboxingu. Po dużym sukcesie gali w Nowym Dworze Mazowieckim, na której wspaniałą ringową wojnę stoczyli „Iron” Lodzik i Michał „Matrix” Królik, organizatorzy postanowili pójść za ciosem i po raz kolejny dostarczyć fanom wielkich emocji w ringu.

Fani sportu znów mogą się spodziewać wyrównanych i efektownych zestawień. W walce wieczoru wystąpi wspomniany Jan Lodzik (9-0), który skrzyżuje rękawice z popularnym wychowankiem Legii – Konradem Dąbrowskim (11-3). W ringu pojawią się także znani z występów w Babilon MMA Maciej Smokowski oraz Bartłomiej „Bioły” Nowak, który zmierzy się w boksie z legendą polskiego kickboxingu Rafałem Dudkiem. Kolejny pojedynek stoczy również niepokonany w K1 Piotr Stępień (6-0), który staje się naturalnym rywalem dla Lodzika mającego w posiadaniu mistrzowski pas Babilon. Ich kickbokserskie starcie może się odbyć w drugiej połowie roku.

Karta walk Babilon Boxing Show & K1:

BOKS – 10 rund po 3 minuty w limicie do 67,7 kg:
Jan „IRON” Lodzik (9-0) vs Konrad Dąbrowski (13-3)

K1 – 3 rundy po 3 minuty w limicie do 63 kg:
Piotr Stępień (6-0) vs Kristian Nguyen (5-4)

BOKS – 4 rundy po 3 minuty w limicie do 78 kg:
Rafał Dudek (0-0-1) vs Bartomiej „BIOŁY” Nowak (debiut)

BOKS – 4 rundy po 3 minuty w wadze ciężkiej (+91 kg):
Maciej „SMOK” Smokowski (debiut) vs Przemysław Wędzikowski (0-1)

K1 – 3 rundy po 3 minuty w limicie do 65 kg:
Marcin Majewski (2-2) vs Mateusz „BENEK” Białecki (2-2)

BOKS – 4 rundy po 3 minuty w wadze ciężkiej (+91 kg):
Radosław Kawczak (0-1) vs Jacek Gałązka (debiut)

Dodaj komentarz