Artur Ostaszewski: „Sprawa sądowa jest w toku. Ja z tym panem nie chcę mieć nic wspólnego. To był jakiś mój gorszy czas.”

Tomasz Oświeciński aktor który w MMA stoczył dwa pojedynki, na KSW 41 pokonał Popka przez TKO w drugiej rundzie. Do kolejnego pojedynku stanął na KSW 44, rywalem „Stracha” został debiutujący w MMA Erko Jun, Bośniak odprawił Tomka prze nokaut w pierwszej rundzie.

W ostatnim programie Octagon Live, na temat Oświecińskiego wypowiedział się właściciel grupy promotorskiej Shocker MMA Artur Ostaszewski. Artur poruszył kwestię współpracy z Aktorem, oraz nie wywiązania się przez „Stracha” z warunków umowy.

„Sprawa sądowa jest w toku. Ja z tym panem nie chcę mieć nic wspólnego. To był jakiś mój gorszy czas. Ta współpraca z nim. Początkowo ta współpraca zapowiadała się fajnie, choć dużo osób mnie ostrzegało przed tym panem. Ale ja chciałem po swojemu to wszystko poukładać. Potem wyszły jakieś dodatkowe nieprzyjemne sytuacje. Ale na ten moment jesteśmy na etapie procesu sądowego dotyczącego niewypłacenia mi pieniędzy, które powinien mi wypłacić zgodnie z umową. Natomiast o szczegółach procesu nie chciałbym tutaj rozprawiać. Odcinam się kompletnie od tego człowieka.”

Tomasz Oświeciński, aktor którego mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak Botoks, Pitbull. Niebezpieczne Kobiety czy najnowszy film z udziałem Tomka, Mayday

Cały odcinek „Octagon Live#5″ dostępny poniżej:

 

Dodaj komentarz