Andre Petroski zdominował i poddał w 3 rundzie Yaozonga Hu

1 runda
W stójce obaj nie zaczęli zbyt imponująco, prując raczej powietrze, Hu stracił jednak równowagę przy kopnięciu i wylądował na dole w parterze. Petroski złapał od razu gilotynę w dosiadzie, ale Hu z niej wyszedł, Petroski złapał duszenie zza pleców w kotle ale nie było ciasne, nie miał wpiętych haków. Andre próbuje anakondy ale nie dopiął jej odpowiednio, Yaozong wraca na nogi gdzie Petroski trafia go regularnie mocnymi overhandami, a także kilkoma okrężnymi na korpus. Ściął rywala nawet na chwilę niskim kopnięciem. Po chwili Hu nie daje się ustabilizować gdy Petroski poszedł na obalenie, po czym przyjmuje kolejne cepy rywala, prezentuje jednak twardą szczękę, zmuszając nieco zmęczonego już rywala do walki na wstecznym.

2 runda
Petroski wyraźnie zwolnił, jest na wstecznym. Hu nie jest jednak zbyt celny, Andre kuje go natomiast celnymi krosami łączonymi z okrężnymi na korpus. Petroski zdobywa obalenie, po czym nie daje się podnieść Chińczykowi, próbuje nawet na chwilę gilotyny, ale jego przeciwnik wychodzi, podobnie jak z po chwili stworzonej przez Andre próby anakondy. Petroski zadaje jednak kilka mocnych ciosów z góry, po czym próbuje trójkąta rękami, nie udaje mu się wykończyć techniki ale obija rywala łokciami z pozycji bocznej. Hu kręci się, próbuje wstać ale po chwili ponownie ląduje na dole, oddając przy tym plecy. Petroski układa ręce do duszenia, ale nie potrafi przełożyć ich odpowiednio na szyi Chińczyka. W końcówce Yaozong wraca na nogi, ale Petroski zdzielił go mocnym łokciem.

3 runda
Petroski od początku rundy chce przenieść walkę do parteru, Hu powstrzymuje pierwszą próbę sprowadzenia, ale za drugim razem Andre odnosi w tym sukces. Ustabilizował rywala, zaszedł mu za plecy , zadając kilka ciosów, nie mogąc znaleźć jednak drogi do duszenia. Yaozong się kręci, Petroski szuka anakondy ale nie stwarza żadnego zagrożenie i Chińczyk wraca na nogi. Yazogong wybronił dwie desperackie próby obaleń, ale Petroski zadał kilka mocnych ciosów w stójce po czym w końcu ustabilizował rywala. Zaszedł mu za plecy, bez skutku co prawda próbując duszenia, ale mocno go z tej pozycji rozbijając łokciami. Yaozong uzyskał półgardę, ale po chwili Petroski przeszedł do bocznej, spróbował americany, po chwili przechodząc do trójkąta rękami.. Ciasno! Yaozong odklepał!

Jest to druga wygrana Andre Petroskiego w UFC, który trzeba odnotować że przyjął tę walkę na zastępstwie. Yaozong Hu przegrywa natomiast kolejną walkę i biorąc pod uwagę jego niską aktywność oraz fatalne wyniki w UFC (Bilans 0-3), z pewnością zostanie zwolniony.

Dodaj komentarz