Adrian Wieliczko vs. Kamil Szkaradek na AFN 12

Zwycięzca turnieju Road To Armia, Adrian Wieliczko (0-0) zadebiutuje zawodowo już 26 lutego na gali w Gliwicach! Rywalem Kamil Szkaradek! (1-0).

Zamknięta została karta walk gali Armia Fight Night 12! Ostatnim ogłoszonym zawodnikiem jest Adrian Wieliczko, zwycięzca turnieju Road To Armia (Road To Armia został ogłoszony kilka dni przed galą Fame MMA 10. Polegał na turnieju, w którym udział wzięło 16 zawodników ALMMA ((Amatorskiej Ligi MMA)). Rywalizacja toczyła się w limicie do 70 kilogramów. Zwycięzca turnieju otrzymał kontrakt na 3 walki w profesjonalnej federacji Armia Fight Night. Umowa została sfinansowana przez federację Fame MMA). W walkach amatorskich Adrian wygrał 20 walk, a przegrał… Tylko jedną. Trenerami reprezentanta klubu Ronin Gold Team Białogard są: Łukasz Jackiewicz, Sylwester Dziekanowski oraz Damian Woźniak. Stylem bazowym chłopaka są zapasy. Jego rywalem w finałowej walce turnieju był Jakub Kaczmarski – starcie zakończyło się decyzją sędziów.

Teraz w przeciwnym narożniku stanie Kamil Szkaradek, który fenomenalnie zaprezentował się kibicom a gali AFN 11: BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ w listopadzie roku ubiegłego. W pierwszej rundzie starcia ciosami w parterze pokonał Mariusza Gołdyna.

Zapowiada się mocna konfrontacja w wadze koguciej! Chcący jak najlepiej pokazać się w debiucie Wieliczko czy niezwykle mocno zdeterminowany Kamil Szkaradek, który poznał już smak wygranej i z pewnością chce więcej?

Klatka AFN zweryfikuje to już 26 lutego!

Transmisja w TVP SPORT

Bilety ticketos.pl

 

[informacja prasowa]

Dodaj komentarz