ACA 114: Polsko-polskie starcie w wadze ciężkiej pachnie nokautem!

Już w listopadzie do klatki ACA powróci Adam Pałasz. Jego rywalem będzie niepokonany od 2014 roku Wojciech Buliński. Na gali ACA 114 zobaczymy polsko-polski pojedynek w wadze ciężkiej, w którym nokaut będzie wisiał w powietrzu od pierwszych sekund. W ostatnich latach obaj zawodnicy wszystkie walki wygrywali lub przegrywali przed czasem.

 

Wojciech Buliński (15-2) zadebiutuje w listopadzie w klatce ACA. Polak związał się z organizacją już prawie rok temu. Plany jego występu na gali w pierwszej połowie roku pokrzyżował lockdown. Buliński pozostaje niepokonany od 2014 roku, a dziesięć walk które stoczył od tego czasu wygrywał już w pierwszej rundzie! Kolejne duże wyzwanie przez Adamem Pałaszem.

 

Przyszedłem do ACA, żeby bić się z najlepszymi – deklarował po przegranej podczas ACA 109 Adam Pałasz (5-1). W sierpniu DmitryPoberezhets rozbił Pałasza już w pierwszej rundzie i tym samym Polak dopisał pierwszą porażkę w swoim zawodowym rekordzie. Zawodnik Rio Grappling Club Wrocław po walce przyznał, że to była dla niego cenna lekcja i nauczka.Pojedynek na ACA 114 może przesądzić o jego być albo nie być w organizacji

.

Polsko-polskie starcie na karcie ACA 114 to kolejny pojedynek wagi ciężkiej. W listopadziedo klatki powróciteż Daniel Omielańczuk. Najlepszy polski ciężki zawalczy o pas mistrzowskie organizacji z Amerykaninem, Tonym Johnsonem.Gala w systemie PPV odbędzie się w czwartek, 26 listopada, w Łodzi.

 

KARTA WALK ACA 114
Walka wieczoru
Daniel Omielańczuk (24-9-1) vs Tony Johnson (13-5-1)

Bartosz Leśko (9-1-2) vs Mattia Schiavolin (15-3-3)
Adam Pałasz (5-1) vs Wojciech Buliński (15-2)
VazhaTsiptauri (9-1-1-) vs Tomas Deak (20-10-1)

 

Dodaj komentarz