Antun Racic udanie broni pasa KSW w wadze koguciej!

Runda Pierwsza 

Szybko Antun Racic wcisnął w siatkę Santosa. Niewiele działo się w klinczu. Santos przeszedł za plecy i przez ponad minutę znajdował się w tej pozycji. Próbował założyć duszenie zza pleców, lecz bez skutku. Panowie wstali do stójki i Santos dociskał przez chwilę Racicia, który szybko odwrócił rywala i to on był przodem do siatki.

Na koniec rundy zawodnicy rozerwali klincz i Santos próbował zaatakować kopnięciem żurawia, ale nie zrobiło ono wrażenia na mistrzu KSW.

Runda Druga

W drugiej rundzie Racic znów po kilkunastu sekundach próbował wejść w nogi Bruno Santosa, lecz Brazylijczyk zdołał obronić obalenie i znalazł się za plecami Chorwata. Po kilku próbach założenia duszenia zza pleców mistrz znalazł się w dogodnej dla niego pozycji.

Walka wyglądała mocno statycznie. Antun w swoim stylu konsekwentnie wciskał przeciwnika w siatkę i obijał go do końca rundy.

Runda Trzecia

W trzeciej rundzie rozpoczęła się dominacja Racicia. Szybko wszedł w nogi i tym razem udało mu się to bez żadnego problemu. Kilka razy Bruno wstał, lecz nie na długo i Racic obalił go jeszcze parę razy i dominował w zapasach ,,Gafanhoto”.

Pół minuty przed końcem rundy zawodnicy wrócili do stójki, lecz nic znaczącego w niej się nie wydarzyło.

Runda Czwarta

Przed ostatnia runda wyglądała bliźniaczo podobnie do poprzedniej. Racic wciskał w siatkę Santosa, który wyglądał na bezradnego wobec ataków zapaśniczych Chorwata. Racic całą rundę obalał i bił Santosa.

Runda Piąta

W tej rundzie mieliśmy więcej stójki ze strony obu zawodników. Santos starał się atakować, lecz mimo większego zasięgu nie mógł trafić ,,Killera”. Trafił raz kolanem, lecz większych rezultatów z tego nie było.

Antun znów wciągnął Brazylijczyka w swoją grę. Przez całą rundę kontrolował w klinczu i parterze.

Poniżej przedstawiamy karty punktowe:

Dodaj komentarz