„Zobaczymy jak Francis Ngannou Cię łamie”- Israel Adesanya komentuje przejście Jona Jonesa do kategorii ciężkiej!

Mistrz kategorii średniej Israel Adesanya komentuje zwakowanie pasa przez Jona Jonesa. Zabrał głos na temat przejścia „Bonesa” do kategorii ciężkiej!

Israel Adesanya(19-0) oraz Jon Jones(26-1) nie pałają do siebie sympatią. Niejednokrotnie byliśmy świadkami kiedy obaj zawodnicy prowokowali się nawzajem, wbijali sobie szpileczki czy nawet wyzywali do walki.

Wczoraj miało miejsce szokujące wydarzenie. Popularny „Bones” postanowił zwakować pas kategorii półciężkiej! Zapowiedział również, że zamierza przejść do kategorii ciężkiej i tam toczyć dalsze boje.

Obok całego zamieszania zamieszania związanego z Jonesem nie mógł przejść obojętnie Adesanya. Nigeryjczyk w bardzo mocnych słowach skomentował decyzję Amerykanina:

„Jego decyzja nie zmienia moich planów. Mój plan będzie dalej realizowany”– powiedział Adesanya.

„Zobaczcie jak długo zajęło mu przejście do kategorii ciężkiej. Jak się spodziewałem, że zrobię to od razu kiedy jeszcze nie broniłem pasa. Dwukrotnie broniłem pasa. Chce to zrobić jeszcze raz, a potem zrobić to co zamierzałem.”

Jon idź zbuduj jakieś pieprzone mięśnie na swoich chudych nogach i idź walczyć z Francisem Ngannou i patrz jak Cię łamię, Mam jednak nadzieję, że tego nie zrobisz. Kto wie.”

Dodaj komentarz