Znamy pełną rozpiskę Fame MMA 14! Najbardziej medialna karta w historii!

Poniedziałkowa konferencja Fame MMA 14 zdradziła nam całą kartę walk krakowskiej edycji. Główne trzy walki to łącznie kilka milionów obserwujących, a kto dokładnie wejdzie do klatki już 14 maja?

Walką wieczoru zostaje wcześniej ogłoszony już pojedynek „Tromby” „Gimperem”. Dla obu panów jest to debiut, obaj generują ogromne zasięgi, a dla „Tromby” będzie to też o tyle wyjątkowe wydarzenie, że gala odbywa się w jego mieście – w Krakowie.

Pierwszym co-main eventem gali został ogłoszony pojedynek „Xayoo” „Nitrem”. Jest to jedna z najmocniejszych walk pod względem samych zasięgów w historii Fame MMA. Marcin to bardzo duży twórca na platformie twitch.tv – na jego powrót po przerwie od streamowania przyszło prawie 200 tysięcy osób. Sergiusz za to ma dużo większe zasięgi na YouTube – tam jego kanał subskrybuje ponad 2,3 miliona ludzi. Starcie odbędzie się w formule k1.

Drugim co-main eventem został pojedynek Moniki Kociołek „Fagatą”. Instagramy dziewczyn śledzi łącznie ponad 2,3 miliona. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich walk dziewczyny mają do siebie lekką niechęć i ich starcie może być całkiem ciekawe do oglądania.

Oprócz tego na karcie zobaczymy starcie „Szeliego” Normanem Parke na nietypowych zasadach, kolejną walkę Dawida Malczyńskiego czy starcie o pas kategorii półśredniej – pojedynek „Wiewióra” z „Krychą”.

Cała rozpiska prezentuje się w ten sposób:
Walka wieczoru:
9. MMA: Mateusz „Tromba” Trąbka (0-0) vs. Tomasz „Gimper” Działowy (0-0)

Pozostałe walki:
8. K1: Sergiusz „Nitro” Górski (0-1) vs. Marcin „Xayoo” Majkut (0-0)
7. MMA: Agata „Fagata” Fąk (0-1) vs. Monika „Mona” Kociołek (0-0)
6. MMA: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (4-1) vs. Krystian „Krycha” Wilczak (5-1) – O pas kategorii półśredniej
5. Piotr „Szeli” Szeliga (3-1) vs. Norman „Stormin” Parke (31-8-1) – W klatce rzymskiej, pierwsza runda boks, druga i trzecia runda MMA.
4. MMA: Robert Karaś (0-0) vs. Adam Josef (0-0)
3. MMA: Alan „Alanik” Kwieciński (2-4) vs. Mateusz „Muran” Murański (3-1)
2. MMA: Dawid Malczyński (5-2) vs. Mariusz „Hejter” Słoński (2-2)
1. Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (0-0) vs. Katarzyna „La luna” Alexander (0-0)

Dodaj komentarz