Zmiany w rankingu po KSW 74

Po gali KSW 74, do której doszło 10 września w Ostrowie Wielkopolskim, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

 

W wadze ciężkiej Darko Stošić, który pokonał Michała Kitę, awansował na pozycję pierwszą zestawienia, a Ricardo Prasel, który przegrał walkę o pas, spadł na pozycję drugą.

 

W kategorii średniej na miejscu trzecim zadebiutował Tomasz Romanowski, a pokonany przez niego Cezary Kęsik wypadł z pierwszej piątki rankingu. Na pozycji czwartej pojawił się Tom Breese, który pokonał Damiana Janikowskiego. W związku z przetasowaniami w zestawieniu Michał Materla spadł na miejsce piąte, a Paweł Pawlak wskoczył na pozycję drugą.

 

Werlleson Martins, który pokonał Pawła Polityłę, zamienił się miejscami z Bruno Augusto dos Santos w kategorii koguciej. Z zestawieniem pożegnał się Paweł Polityło, a Patryk Surdyn wskoczył na miejsce piąte.

 

W zestawieniu kobiet na miejsce pierwsze wskoczyła Sofiia Bagishvili, która pokonała Anitę Bekus. Pozostałe panie spadły o jedno miejsce w dół. Z pierwszą piątką pożegnała się Karolina Owczarz.

Dodaj komentarz