Zmiana w karcie walk na 4 dni przed galą KSW 76! Kamil Gawryjołek zastąpi Filipa Bradaricia

Tuż przed galą KSW 76 doszło do zmiany w otwierającym wydarzenie pojedynku w królewskiej kategorii wagowej. Filip Bradarcić musiał wycofać się z walki z Markiem Samociukiem (4-2, 2 KO) z powodu kontuzji. Miejsce Chorwata zajmie niepokonany Kamil Gawryjołek (2-0, 2 KO). Starcie rozegra się 12 listopada w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim.

Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Marek Samociuk ma za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha, a raz nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Marek bił się w maju tego roku na gali KSW 70.

Kamil Gawryjołek swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od brazylijskiego jiu-jitsu i jak sam mówi, świetnie czuje się walcząc w parterze. W dwóch stoczonych do tej pory zawodowych bojach pokazał się jednak z innej strony i już w pierwszej rundzie posłał rywali na deski. Przed wejściem na zawodową drogę Kamil rywalizował też amatorsko. Zdobył między innymi tytuł mistrza Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA. Bił się również na gali Babilon MMA i Madness Cage Fighting, a w roku 2020 wywalczył złoty medal mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu.