”Zawsze powtarzam, że chcę się bić z najlepszymi i ich pokonywać”- Soldaev przed KSW 67

Ostatnie miesiące w KSW są bardzo aktywne, praktycznie w każdym tygodniu fanom są przedstawiani nowi zawodnicy, jednym z nich jest Adam Soldaev (5-1).

24-letni zawodnik to jedno z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia nad Wisłą. Reprezentant WCA Fight Team jest niepokonany od siedmiu lat, a cztery ze swoich pięciu zawodowych pojedynków kończył już w pierwszej rundzie!

Teraz przed Adamem zdecydowanie najcięższe wyzwanie w karierze. Podczas zbliżającej się gali KSW 67, która odbędzie się 26 lutego w Warszawie stanie do walki z niepokonanym Niemcem- Pascalem Hintzen’em (7-0), który tak samo jak on stanie w oktagonie KSW po raz pierwszy.

Jak jednak zapowiada Soldaev, jego głównym celem w karierze jest pokonywanie najlepszych, a do takich według niego należy właśnie Pascal:

”Gdy zobaczyłem jego rekordy, pomyślałem, że zwycięstwo nad nim będzie fajnie wyglądać w CV. Pascal to bardzo dobry rywal, wszechstronny zawodnik MMA – ogarnia stójkę, parter i zapasy. Nie lekceważę go, ale nastawiam się na wygraną. Po to wychodzę do walk, żeby wygrywać z najlepszymi. Od zawsze powtarzam, że chcę się bić z najlepszymi i ich pokonywać. Myślę, że Pascal jest właśnie jednym z takich rywali.”

Dodaj komentarz