Zainicjowano zrzutkę na film fabularny o tematyce MMA

W tym roku miał powstać film fabularny o tematyce MMA pt. „Wojowniczka” w reżyserii Martyny Rejent i Łukasza Powagi. Niestety pandemia koronawirusa Covid-19 spowodowała wycofanie się znacznej liczby głównych sponsorów filmu. W związku z tym zainicjowano zrzutkę na ten film. 

 

Poniżej opis z portalu Zrzutka.pl

 

Film opowiada historię młodej dziewczyny, która jako nastolatka przechodzi straszną życiową traumę, osobistą tragedię. Zamknięta w sobie dziewczyna ukojenie i spokój znajduje na sali treningowej podczas treningów MMA. Bohaterka radzi sobie coraz lepiej na sali jak i w życiu prywatnym, jednak życie nie lubi spokoju i rzuca dziewczynie coraz większe kłody pod nogi. Karolinę ,bo tak ma na imię główna bohaterka czekają dwie najważniejsze walki w życiu, walka o prawa do opieki nad swoim dzieckiem oraz walka w klatce o lepszą przyszłość. Film „Wojowniczka” nie ma być kolejną produkcją ,w której widz po pierwszych 5 minutach zna zakończenie. Ma być obrazem nieprzewidywalnym, w którym nic nie jest jasne do samego końca. Film ma łamać schematy i obalić wiele mitów związanych z światem MMA i z jego środowiskiem, pokazując piękno tego sportu.

Założeniem naszej grupy jest produkowanie filmów, które zainteresują widza ,ale będą ze sobą niosły ciekawy przekaz.

 

Wiele osób zgodziło się zagrać w filmie i pomóc w jego realizacji za darmo. Tak więc w filmie zobaczymy znaną z programu Projekt Lady- Patrycję Wieje, znanych z serialu Lombard życie pod zastaw – Dominika Dąbrowskiego oraz Damiana Spyrę, Najlepszego trenera MMA w Polsce- Andrzeja Kościelskiego, którego zawodnicy z klubu ANKOS MMA walczą na największych galach w Polsce i na świecie. W naszym filmie klub ANKOS reprezentować będą min. Artur Głuchowski, Michał Longer Andryszak i młodziutka utalentowana Sara Jóźwiak.

Koszty jakie nas czekają to te związane głównie z samą produkcją, logistyką i marketingiem min. sprzęt, operatorzy, lokalizacje oraz promocja tego projektu, by trafił do jak największej liczby odbiorców.

 

Wpłacać można pod adresem https://zrzutka.pl/pzpmyk

 

 

 

 

Dodaj komentarz