WOTORE 2: 3 Super walki oraz drugi ośmioosobowy turniej już w sobotę

Już w najbliższą sobotę 23 maja powraca WOTORE! Tym razem fani otrzymają niesamowicie klimatyczną imprezę z pojedynkami w najbardziej brutalnej i pierwotnej odsłonie, dodatkowo poprawionej dzięki nowym, ostrzejszym zasadom, które zmuszają zawodników do walki! Transmisja tylko w PPV.

Federacja WOTORE zmienia się, by spełnić oczekiwania fanów wielkich wrażeń. Tym razem ośmioosobowy turniej został wzbogacony o 3 SuperWalki na gołe pięści. Zwycięzca pierwszej edycji Marek Samociuk spotka się z Denisem Załęckim, który  w ostatniej chwili wypadł ze stawki po zatrzymaniu przez policję. Oprócz tego waleczny Damian Majewski zmierzy się z młodszym bratem słynnego „Lorda” – Cezarym Oleksiejczukiem, którego trenuje wybitny szkoleniowiec Mirosław Okniński. Kibiców czekają starcia odważnych wojowników walczących aż do ostatniego ciosu!

WOTORE 2 wraca w zaostrzonej formule, gdzie wojownicy i wojowniczki walczą aż do nokautu lub poddania jednego z zawodników. Organizatorzy przygotowali dopracowany produkt pokaz prawdziwych prymitywnych instynktów przy pełnej dynamice! Tylko zwycięzca ośmioosobowego turnieju zgarnie główną nagrodę w wysokości 50 000 złotych. Reszta obejdzie się smakiem… krwi. Kto sięgnie po triumf? Ogromny „King Kong” Grzesiuk, doświadczony „Korba” Kurowski, charakterny Kacper Miklasz trenujący u Dawida Zawady, a może potężny Damian Bury czy też któryś z pozostałych wszechstronnych uczestników?

To będzie walka o honor i przetrwanie. Tu nie ma miejsca na półśrodki. WOTORE wymaga brutalnej walki do samego końca i niesamowitego widowiska w filmowym klimacie od pierwszych sekund. Nie przegap go!

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

Dodaj komentarz