Władimir Kliczko może powrócić do ringu!

To mógłby być jeden z najgłośniejszych powrotów do ringu! Władimir Kliczko nie wyklucza, że wejdzie ponownie między liny!

Były mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA w wadze ciężkiej oraz rekordzista w ”królewskiej kategorii wagowej” pod względem wygranych walk o tytuł (23)- Władimir Kliczko może powrócić do sportu. 47-letni Ukrainiec zawiesił rękawice na kołek 30 lipca 2017 roku, po dwóch porażkach z rzędu, z aktualnie najlepszymi zawodnikami wagi ciężkiej- Tyson’em Fury’m oraz Anthonym Joshuą.Jak się teraz okazuje, młodszy z braci Kliczko może powrócić do ringu, ale jest jeden warunek. Według znanego promotora bokserskiego Aleksandera Krasiuka, Władimir byłby w stanie wznowić karierę pod jednym warunkiem- a byłoby nim starcie rewanżowe z Fury’m!:

 ”Władimir Kliczko nie jest już młodzieniaszkiem, ale nadal utrzymuje doskonałą formę. W jego sercu jest dość ognia, by mógł znów walczyć. Motywuje go jedna sprawa i jest to starcie z człowiekiem, po którym do dziś ma zadrę w sercu. Ma niewyrównane rachunki z pięściarzem, który wycofał się z przewidzianego w kontrakcie rewanżu z Władimirem.”

Dodaj komentarz