Wielka szansa dla Dricusa Du Plessisa! Na UFC 282 zawalczy z byłym pretendentem

Były mistrz KSW w kategorii półśredniej już niedługo stanie przed prawdopodobnie najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze.

W środową noc na światło dzienne wypłynęła świeża informacja o pojedynku dodanym do karty walk gali UFC 282, która odbędzie się 10 grudnia w Las Vegas, w którym zmierzą się Dricus Du Plessis (17-2) oraz Darren Till (18-4-1). Wiadomość tą, jako pierwszy przekazał znany dziennikarz ESPN Brett Okamoto, a amerykańskie media zgodnie ją potwierdzają.

Dla byłego mistrza KSW będzie to zatem okazja aby wskoczyć do czołowej dziesiątki rankingu wagi średniej, w którym to po ostatnim zwycięstwie z Bradem Tavaresem (19-7) uplasował się na 13. pozycji. Anglik znajduje się aktualnie o cztery oczka wyżej, na pozycji z numerem 9. 

Till powróci do oktagonu UFC po ponad rocznej przerwie, bowiem ostatni raz zaprezentował się we wrześniu ubiegłego roku, przegrywając poprzez duszenie z Derekiem Brunsonem (23-8). Na lipcowej edycji UFC Fight Night w Londynie, miał zmierzyć się z Jackiem Hermanssonem (23-7), jednakże kontuzja mu to uniemożliwiła.

Dodaj komentarz