„Walka z Conorem byłaby czymś historycznym”- Anderson Silva chętny na walkę z Conorem McGregorem!

Absolutna legenda MMA- Anderson Silva na swoich social mediach wyraził chęć walki z Conorem McGregor! Silva zapowiedział, że ta walka byłaby jedną z najlepszych w historii UFC!

Anderson Silva to najlepszy zawodnik wagi średniej oraz jeden z najlepszych zawodników w historii UFC. Aktualnie Brazylijczyk znajduję się na fali 2 przegranych, lecz mimo wieku zapowiedział, że swoje walki chciałby toczyć na najwyższym poziomie.

Niedawno w mediach społecznościowych Conor McGregor opublikował swój własny ranking najlepszych zawodników MMA w historii. Na pierwszym miejscu umieścił Andersona Silvę, a zaraz po nim własną osobę.

45-latek w na swoim instagramie zapowiedział, że byłby chętny stoczyć walkę z Irlandczykiem w limicie umownym 80 kilogramów:

„Bardzo podziwiam wspaniałego sportowca jakim jest Conor i wierzę, że ta walka byłaby czymś historycznym dla tego sportu. Żaden z nas nie ma nic do udowodnienie. Wierzę, że fani UFC chcieliby obejrzeć ten wspaniały spektakl. Testowanie moich umiejętności w walce z nim byłoby czymś niesamowitym”

Dodaj komentarz